Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Error:
...margin-width:0px; margin-height:0px;">

The element named above was found in a context where it is not allowed. This could mean that you have incorrectly nested elements -- such as a "style" element in the "body" section instead of inside "head" -- or two elements that overlap (which is not allowed).

One common cause for this error is the use of XHTML syntax in HTML documents. Due to HTML's rules of implicitly closed elements, this error can create cascading effects. For instance, using XHTML's "self-closing" tags for "meta" and "link" in the "head" section of a HTML document may cause the parser to infer the end of the "head" section and the beginning of the "body" section (where "link" and "meta" are not allowed; hence the reported error).

Přeložil jsem si to tak nějak, ale stejně jsem nepochopil co tím "básník" chtěl říci. Je tu někdo, kdo by mi řekl, kde mám tu chybu?
Timy
Profil
Anonymní
spíš ukaž kód než hlášku
gggggg
Profil *
zebys mel ten tag vlozenej v nakym, v kterym nema bejt? (v hlavicce, blok v radkovym el., v odkazu apod.)
jonge
Profil
Anonymní
Timy
gggggg
xD Podle mě margin-width ani margin-height neexistuje...
Dero
Profil
jonge: Což je ale v tomto případě zcela irelevantní, protože se validuje HTML.
Timy
Profil
jonge
pravda, toho jsem si nevšiml, ale to nezpůsobuje nevaliditu :-)
peta
Profil
Anonymní
kod stranky. Nevidime chybu, nevidime vse kolem, nelze urcit pricinu.

"
Prvek jmenoval nad byl založit v souvislosti kde to je dovolený. Tento mohl mínit že máte nesprávně hnízdo základy -- takový jako "styl" prvek v "tělu" část namísto vnitřek "na hlavu" -- nebo dvě základy ten překrývají (který je dovolený).

Jeden obecný důvod pro tuto chybu je užití XHTML skladby v HTML dokumentech. Kvůli HTML'S pravidlům jako samozřejmost zavřené základy, tato chyba může stvořit kaskádové řazení efekty. Například, použití XHTML'S "samozavírací" volný konec pro "kov" a "článek" v "na hlavu" část HTML dokumentu smí důvod program kontrolující výrazy dovozovat konec "na hlavu" část a začátek "těla" část (kde "článek" a "kov" není dovolený; odtud oznámená chyba).
"

Tohle je treba vysledek z prekladace...

Muj preklad:
Bylo nalezeno jmeno prvku tam, kde neni dovoleno.
cili
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub4
peter-mlich.wz.cz seznam HTML elementu podle mne
(http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/html/tagy1.htm)
Nezachovavas strukturu HTML a pravdepodobne davas STYLE tagy do BODY. Ale bez kodu fakt tezko rici. Dej odkaz na stranku.

Ten druhy odstavec je vysvetleni par castych problemu.

Mimo to plati, co rikal jonge margin-width / margin-height jsem jeste nevidel, ale treba to v IE existuje nebo ve tvem prohlizeci
jakpsatweb.cz - CSS - margin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0