Autor Zpráva
šerpík
Profil *
prosím, potřebuju pomoct, jsem úplný amatér
chtěl bych vytvoři ikonu "Zavřít okno" , na kterou když kliknu, tak zavře aktivní okno, jak to mám udělat, aby mi to sežral Explorer?
Railbot
Profil
při události onclick funkce window.close()
šerpík
Profil *
můžeš mi prosím napsat, jak to bude přesně celé vypadat?
Casero
Profil
šerpík
To je jen na tobě, jak to bude vypadat...jen prostě tomu obrázku, textu nebo jak to pláneješ dáš událost onclick, jak už psal Railbot
šerpík
Profil *
<input type="button" onclick="window.close()" value="zavři okno">

když dám tohle, tak mi Explorer vyhazuje upozornění, že bylo zakázáno zobrazení aktivní obsahu a mám ho povolit, když to chcu povolit, tak mě to varuje, že mi to može poškodit počítač...je to nastavením zabezpečení v Exploreru? co mám udělat pro ro, aby to probíhalo "hladce"?
Bubák
Profil
To dělá, pokud stránka není na webu. Abys to mohl testovat bez uploadu na web, musel bys mít nainstalovaný apache (webserver), a stránky prohlížet přes něj, nebo přenastavit prohlížeč, popis je v poznámce dole (nad reklamou):
www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/
šerpík
Profil *
Díky všem, moc jste mi pomohli :-)
mattisse
Profil *
Jde nějak udělat abych klikl na odkaz a otevřelo se mi nové okno a to okno ve kterém sem na odkaz klikl se zavřelo? Stále mi jde buď jedno nebo druhé, naráz ne:)
Bubák
Profil
mattisse
Nechápu smysl takového počínání, není jednodušší použít pouze "obyčejný" odkaz, případně vylepšený o onclick="window.location.href('http://www.neco.cz')".
Michalek
Profil
Bubák
Tipuji, že mělo jít o "cool" otevření do fulscreenu a následným zavřením okna malého :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0