Autor Zpráva
karel.m
Profil *
prosím o "návod" , jak vytvořit diskuzi. Takový nějaký obecný návod co je k tomu třeba - např. podpora serveru na kterém je to uloženo, kde by se našly nějaké informace k přečtení (pokud možno česky), příp. něco ke stažení. Prostě takovou "první kapitolu pro začátečníka".
Např. takováto diskuze by byla ideální : www.kajov.cz
Děkuji
lopik
Profil
zalezi v akom jazyku ju chces programovat taky jazyk ti musi server podporovat. myslim ze vacsina diskusii sa programuje v php ale ked si zaciatocnik a nevies ako na to je najjednoduchsie je pouzit miniBB alebo phpbb.
karel.m
Profil *
díky, na miniBB jsem našel i nějaké návody v češtině (což je prima), takže zbývá vybrat nějaký vhodný webhosting pro stránky webu i té budoucí diskuze (zatím je web na aspweb.cz/free) a zaregistrovat doménu.
Nikde jsem zatím nenašel informaci o tom, jaké funkce musí ten webhosting nabízet, aby se to diskuzní fórum dalo nainstalovat (mysql, php ?) . Nebo to jde všude ? Líbí se mi např. active24.
esemeska
Profil
karel.m
mysql, php ?
miniBB kazdopadne

. Nebo to jde všude ?
Nejde, musis si to zjistit v podpore...
karel.m
Profil *
Tak jsem poslal dotaz na Active24 - zda bych si u nich mohl založit diskuzi pomocí miniBB a toto mi odpověděli :

... bohuzel se mi nepodarilo najit systemove pozadavky tohoto typu fora, nicmene predpokladam, ze bude pracovat zhruba stejne jako phpBB forum. Bude tedy potreba server s podporou PHP (jako verzi musite zjistit) a databazi MySQL (verzi opet potreba zjistit).
V tomto pripade by byl nejlepsi virtualni server modelu PAKATEL ( http://pakatel.active24.cz )
Jaroslav Horak
oddeleni zakaznicke podpory ...

Jestli tomu dobře rozumím, tak by to asi šlo (?). Přiznám, že jsem čekal jasnější odpověď.
Dominik
Profil *
Prosím vás jestly někdo víte jak si vytvořit vlastní diskuzi tak prosím napište na email Dominik.Jelecek@seznam.cz
Kitsune
Profil *
Zajimalo by mne , jak vytvorit Forum , neco jako tohle ???

Hodil by se mi nejaky priklad popripade odkaz kde je o podrobne popsano ...

Ale odkazi jako www.blueboard.cz ne , chtel bych svoje vlastni ... ;o)
Kitsune
Profil *
Zajimalo by mne , jak vytvorit Forum , neco jako tohle ???

Hodil by se mi nejaky priklad popripade odkaz kde je o podrobne popsano ...

Ale odkazi jako www.blueboard.cz ne , chtel bych svoje vlastni ... ;o)
Joker
Profil
Zajimalo by mne , jak vytvorit Forum , neco jako tohle ???
Obvykle se prostě stáhne a nainstaluje.
Ad odkaz, na "něco jako tohle" stačí se podívat na patičku úplně na konci stránky ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0