Autor Zpráva
peta
Profil
hledam Bridge builder v JS. Kdyby jste nekdo o necem takovem vedel, dejte vedet.
peta
Profil
Pripadne, jestli jste nekdo strojar, tak mi muzete popsat, jakymi rovnicemi se to asi ridi, abych mohl postavit vysuty most nebo na pilirich ze stejnych dilku.
nightfish
Profil
jestli jste nekdo strojar
doporučuju spíš angažovat statika nebo stavaře...
peta
Profil
nightfish
takhle, BB na otevreny kod. Jenze BB ma take 400k zabalene a v tom teda nehodlam hledat vzorecky pro statiku. Oni to totiz muzou mit pres nekolik funkci v nekolika souborech a na dohledavani nemam silu. To radeji pouziji svou amaterskou fyziku a spokojim se s pribliznym resenim :)
DoubleThink
Profil *
tak mi muzete popsat, jakymi rovnicemi se to asi ridi
Mám tu asi 600 stran rozsypaného čaje ve 4 skriptech. Pokud bys zanedbal pružnost a pevnost, tak 200 stran @ 1 skripta.
peta
Profil
DoubleThink
Bezva, to presne potrebuji :)
Se jedna preci o nosniky stejne hmotnosti a svary o urcite pevnosti, nakloneni ruzne. Takova matika muze mit max 1-2 strany.

tak oprava, delka muze byt ruzna
http://spackfish.com/hw/bilder/12.PNG
DoubleThink
Profil *
Nevím, kterou verzi BB máš. V té mojí se přes most nechal přejet vlak (někdy i 2 proti sobě). Takže to je ješte +800 stránek kinematiky, dynamiky a kmitání ;)

Pokud bys chtěl jenom řešit statickou 2D příhradovou konstrukci, tak ano, na to stačí 1-2 stránky. Jenomže od reality se to dost liší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0