Autor Zpráva
Lubomir Sardik
Profil *
Pjosim Vas napiste mi a pomozte mi cez co a ako mam robit FORUM.
Ja s tym nemam ziadne skusenosti chcel by som niekedy skusit co je to za drina.
A PLS poslite mi dajake info cez co a ako na to.
Alebo nejake linky o tom.
DIKY
venca163
Profil
Lubomir Sardik
pokud ho chceš hotové, tak si ho někde stáhni...
hádám podle dotazu, že si nikdy v ničem nepsal scripty apod. (mohu se mýlit)...takže forum není dobrá věc pro začátek=)
jestli si ho chceš udělat sám, musíš začít, třeba s php, pěkně od začátku
Acci
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=50 37
Lubomir Sardik
Profil *
A nemate nejake linky,alebo mi poradte cez co mam web robit.
A popripade kde by sa dalo stiahnut hotove forum.
A diky za odpoved.
venca163
Profil
kde by sa dalo stiahnut hotove forum
v patičce tohohle fora je link...nebo phpBB a další...
Lubomir Sardik
Profil *
A ked uz nieco mam stiahnute tak co mam robit potom?
Nieco som stiahol z miniBB ale ja neviem co s tym.
podvedení diváci
Profil *
Dobrý den. Viděli jste někdy pořad "Snadná výhra" na TV Nova? Je to podvod,který nemá chybu.. Klamou se zde diváci lživými informacemi, klamou se zde soutěžící lživými výsledky.. A NOVA a ERIKA rejžují.. A nikoho tento podvod nezajímá, nikdo na podnět nereaguje (dokonce i levicovější deník PRÁVO se sám vykoupal ve lži..) - na konkrétní dotazy samozřejmě TV Nova ani ERIKA a.s. neodpověděli..(přepošleme).. Pomůže někdo se zaražením tohoto podvodu? Sdělte alespoň dalším a varujte je. snadna.vyhra.podvod@centrum.cz
Karol Nagy
Profil
Takéto fórum Vám spravím za 15 sekúnd. Môžete ho považovať aj za web stránku. Nepotrebujete poznať html ani iné podobné hatlaniny a nemusíte mať žiadny program, dokonca si môžete sadnúť len tak v hociktorej internetovej kaviarni a vytvoriť si takéto fórum. Stačí kliknúť sem. Potom vyplniť len 3 údaje: Názov fóra, akýkoľvek e-mail (nič sa neoveruje), napr. v@v.sk a heslo. To za 15 sekúnd, aj skôr pri kratšom názve stihne každý. Súčasne sa stávate Adminom a môžete mazať všetky nevhodné príspevky a celé témy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0