Autor Zpráva
anugi
Profil *
Mám vytvořenou stránku pomocí CSS stylu, ale v Opeře a Firexofu mám posunuté menu a textovou část nahoru a navíc v Opeře zmizel úplně nejspodnější řádek. Můžete mi prosím poradit co a kde nastavit, aby se to dobře zobrazovalo správně v těch dvou prohlížečích? Děkuji



Railbot
Profil
Obrázky jsou sice hezký, ale kód nebo přímo odkaz na web by byl lepší. Tipoval bych to na chybějící clear.
Anonymní
Profil *
Obrázky jsou sice hezký, ale kód nebo přímo odkaz na web by byl lepší. Tipoval bych to na chybějící clear.
Text odkazu
YoSarin
Profil
Anonymní
Zjevně nepochopení railbotovy myšlenky. Odkaz na web je fajn, ale mnohem víc fajn by bylo kdyby tam byl ten problematický kód a ne jen náhled těch samých tří obrázků co tady... ;)
Anonymní
Profil *
Zjevně nepochopení railbotovy myšlenky. Odkaz na web je fajn, ale mnohem víc fajn by bylo kdyby tam byl ten problematický kód a ne jen náhled těch samých tří obrázků co tady... ;)

Ale já to pochopil a dal jsem to tam, ale zkoušel jsem nějaké věci a asi se mi tam něco přepsalo. Teď už je tam zdrojový, tak pokud mimůže někdo pomoci, budu rád.

www
tiso
Profil
Anonymní
...tak to dopadne keď do 8px vysokého div-u narveš 150px vysoký obrázok...
Railbot
Profil
Anonymní
vcelku se divím, že na tom webu vůbec něco vypadá jak má, neboť kód je slušná prasárna.
Anonymní
Profil *
...tak to dopadne keď do 8px vysokého div-u narveš 150px vysoký obrázok...

Ty jo, já jsem ale vůl :)
Anonymní
Profil *
vcelku se divím, že na tom webu vůbec něco vypadá jak má, neboť kód je slušná prasárna.

Tak co s tím udělat, aby to nebyla prasárna? Je to zrobeno ve FP.
YoSarin
Profil
Anonymní
Tak co s tím udělat, aby to nebyla prasárna? Je to zrobeno ve FP.
Hm. Asi jen nedělat to ve FP... ale to je rada na dvě věci...
Anonymní
Profil *
Hm. Asi jen nedělat to ve FP... ale to je rada na dvě věci...

Tak co by si začátečníkovi doporučil?
YoSarin
Profil
Anonymní
Mno, třeba Eclipse, TSphpEditorIDE, tsWebEditor, PHPeditor (tyhle tři jsou trochu na jedno brdo) PSpad (ten mi k srdci moc nepřirostl), jEdit, ...
Záleží co se ti bude líbit nejvíc...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0