Autor Zpráva
darek
Profil *
Ahoj.
Zacinam delat stranky. Design jsem si udelal ve Photoshopu. Obrazek jsem pak rozrezal a ulozil pro web (jako.html). Z techto dilcich obrazku jsem si vytvoril odkazy na jine stranky,ale po kliknuti na prislusny obrazek(odkaz) se mi cely design jakoby rozleze=vzniknou mezery meti rozdelenymi obrazky. Nevite prosim,co je spatne?
Dekuji a preji hezky vecer.
Darek
kamahl
Profil
Myslím, že bys sem měl napsat kus kódu s obrázky, a všechno co je nějak ovlivňuje, takhle fakt nevím, a pochybuji, že někdo bude.

Jinak bych spíš použil map a area na jednom obrázku, to je trochu praktičtější.
http://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html
peta
Profil
darek
Nazev tematu "problem", takove tema bych doporucoval smazat, kazde tema se muze jmenovat problem, pomoc, poradit.

"ale po kliknuti na prislusny obrazek(odkaz) se mi cely design jakoby rozleze=vzniknou mezery meti rozdelenymi obrazky. Nevite prosim,co je spatne?"
Odkaz na stranku, nevidime kod, nevim, co delas spatne. Moznosti je asi 100, ale treba tam mas nejakou malou chybu. Pri kliknuti na odkaz se na stranku pridava tab-obdelnicek, ktery ma nejaky rozmer a je mozne, ze pri urcitem spatnem nastaveni ti to zmeni rozmery treba pro float a vse pod tim se ti rozsype.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0