Autor Zpráva
Andy
Profil *
Mám stránku www.rezbarstvo.sk. Obrázky mám zmenšené, ale stránka sa veľmi dlho načítava pri pomalom internete. Ľudia ma na to občas upozornia, ale neviem tento problém vyriešiť, respektíve neviem kde je pes zakopaný... Pracujem v Publisheri 2003
Casero
Profil
Andy
Snížit kvalitu obrázkům.
Alphard
Profil
problém není u obrázků, ale u zdrojového kódu
jestli neumíš html tak těžko radit co s tím, možná NVU
Bubák
Profil
HTML kód má 1,42 MB, obrázky mají jen 67,3 kB.
Chtěl jsem tady dát výpis z www.websiteoptimization.com/services/analyze/ - Web Page Analyzer, ale takovou "hypertrofovanou" stránku odmítnul.
koudi
Profil
HTML kód má 1,42 MB

Eh, tak to je docela dost :). Možná by to chtělo nějakou změnu...
Andy
Profil *
Eh, tak to je docela dost :). Možná by to chtělo nějakou změnu...
U tej grafiky by som ešte rád zostal, ale tie dáta sú problematické aj pri nahrávaní cez FTP. Keď sa to niekoľko krát zasekne, tak aj tri hodiny. Hold začiatočník je začiatočník. Asi by sa vyplatilo prejsť na iný program na tvorbu stránok. Ten NVU som pozrel ale neviem v ňom krokovať späť, funkcie a zobrazovanie sú iné ako v Publisheri. Časom by sa tozvládlo, ale dá sa nejakým spôsobom zmenšiť už táto verzia? V budúcnosti bude stránka nabitá informáciami a nevylučujem E-shop na špeciálne náradie z oboru. Jednoducho, správu a rozšírenie si musím vedieť urobiť sám. Ale na začiatok niekoho potrebujem. Niekoho z okolia. Možno nepotečie, ale určite niečo kvapne. Takže s kým by sa dalo dohodnúť?
Anonymní
Profil *
Nediv se, že máš tak velké stránky (kód), když je tam přes 37 tis řádků naprostý nelogický prasečiny.... Jestli ten k´d pochází z Publisheri 2003, tak se toho programu co nejrychleji zbav. Tyhle stránky se vejdou tak do 500 řádků správně sémantickýho a strukturovanýho kódu.
Worker
Profil
Ponúkam Vám redakčný systém Joomla. Nainštalujem ho zdarma (mám preloženú do slovenčiny aj administráciu). Ak by ste si neporadili, môžem Vám celý web urobiť (za úplatu). Joomla môže mať aj E-shop.
krteczek
Profil
Andy: koukni se do publisheru jestli tam není při ukládání do html i jiná volba, nevěřím že by publisher ukládal jen v tomto formátu (zpětně kompatibilní wordem?).
nebo to skus otevřít ve wordu a ulož jako stránku html a někde je tam volba o té zpětné kompatipilitě, trošku si pohrej při tom ukládání,
Jinak stránky jsou opravdu pěkné, i ty tvé výtvory. Ta "televize ala betlem" je krásná a i ostatní věci mají šmrnc ;-)

A pokud by to nepomohlo tak taky nabízím své služby: dala by se udělat šablona a podle konkrétní stránky by se načítal vzhled i obsah: www.pkdesign.sk (můj slovenský spolupracovník)
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0