Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
čus lidi,nevíte jak nastavit automatické nastavení výšky tabulky.Je totiž blbí,když má odkazový tabulky delší než hlavní tabulka s obsahem.předem díky
wnc
Profil
moc tomu nerozumím. Výška tabulky by na auto měla být nastavena jaksi sama. Ale nevím, co se chystáte porvést.
MrKolouch
Profil
wnc
mrkni na www.myweb.hostuju.cz -uvidíš tam,že ty tabulky vlevo přesahují tabulku vpravo a tomu bych chtěl zabránit
habendorf
Profil
Tak o týhle stránce se nemá smysl bavit dokud si nenastuduješ aspoň absolutní základy.

<A href="index.html">

<LI>Hlavní&nbsp;stránka</LI>
<A href="O_me.html">
<LI>O&nbsp;mě</LI>
<A href="Navstevni&nbsp;kniha.html">
<LI>Návštěvní&nbsp;kniha</LI>
<A href="Galerie.html">
<LI>Galerie</LI>
<A href="Download.html">
<LI>Download</LI>
<A href="Webdesign.html">
<LI>Webdesign</LI>
<A href="Kontakty.html">
<LI>Kontakty</LI>


WTF?
MrKolouch
Profil
habendorf
proč?co je blbě?
wnc
Profil
jednotlivý tagy si představ jako jakási krabice ve kterých můžou bejt další krabice. Takové krabice jsou v sobě a nemohu se překrývat. Navíc každý odkaz je potřeba ukončit. Takže by to mohlo být třeba takhle:



<ul>
<li><a href="index.html">Hlavní&nbsp;stránka</a></li>
<li><a href="O_me.html">O&nbsp;mě</a></li>
....
</ul>
MrKolouch
Profil
wnc
www.myweb.hostuju.cz -na tomto mít webu to mám jak psal habendorf a funguje to a mám to opsaný z jednoho webu co dělal kámoš-celkem s webem umí(www.snowriders.hostuju.cz),akorád jsem zapoměl dát za LI>něco</LI> tento znak </a>
Bubák
Profil
Tohle je ze stránky, co dělal tvůj kámoš:
<a href="http://www.snowriders.hostuju.cz/download.html" alt="Download">
<li>Download</li></a>


A takhle to má být správně:
<li>
<a href="http://www.snowriders.hostuju.cz/download.html" alt="Download">Download</a>
</li>

Delší ukázku a správně sem napsal wnc.
MrKolouch
Profil
Bubák
kodově je to možná správně,ale vlastnost to má stejnou,jako to moje .Pro návštěvníky stránky je to prostě stejný,ale poučím se a budu to dělat,jak jste mi napsali.
MrKolouch
Profil
Bubák
když jsem dal na vás a upravil jsem to,tak mi už nefunguje hover na atributy<li>(nerozsvítí se při najetí myši jako předtim)co stim?
wnc
Profil
dej si hover na odkazy. pokud je porblém s tím. že je každej jinak širokej je potřeba nastavit odkaz na blokovej prvek.


ul li a {display: block; width: 100%;}
ul li a:hover {background-color: black;}
MrKolouch
Profil
wnc
je to sice hezký kod(ten se bude hodit)ale mě je momantálně k ničemu.Ale to nevadí,nechám ten můj chybný kod jak je-mě vyhovuje.
MrKolouch
Profil
díky všem za rady,ale trochu jsme odbočili od hlavního tématu

<i>čus lidi,nevíte jak nastavit automatické nastavení výšky tabulky.Je totiž blbí,když má odkazový tabulky delší než hlavní tabulka s obsahem.předem díky<i>

-tady jsem nemyslel,jak psal WNC ,ale aby se mi hlavní tabulka nastavila na určitou výška.Aby ta tabulka byla furt stejně vysoká,i když tam bude jen velmi krátký text
tomba
Profil *
díky všem za rady,ale trochu jsme odbočili od hlavního tématu

<i>čus lidi,nevíte jak nastavit automatické nastavení výšky tabulky.Je totiž blbí,když má odkazový tabulky delší než hlavní tabulka s obsahem.předem díky<i>

-tady jsem nemyslel,jak psal WNC ,ale aby se mi hlavní tabulka nastavila na určitou výška.Aby ta tabulka byla furt stejně vysoká,i když tam bude jen velmi krátký text
Vaše jméno


No, v první řadě bys měl opravit ten tvůj pekelný kód, jak popisovali ostatní. může se ti totiž stát, že se ti v různých prohlížečích bude tvá "invalidní" stránka zobrazovat pokaždé jinak. A co se týká výšky tabulky, dělá se to např. takto:

<table width="500" height="500" border="1">
<tr>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
</table>

nebo pomocí css přes "class" nebo "id" - kdyžtak napiš, pomůžu ti s tím.
MrKolouch
Profil
tomba sry ,ale já toto:

<table width="500" height="500" border="1">
<tr>
<td>&nbsp;</td>
</tr>
</table>


moc nechápu,prosím trochu mi to vyjasni.dík
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0