Autor Zpráva
Marcel
Profil *
Chcem sa spytat taku vec. Ked kopirujem data na server cez ftp, napr. obrazky, tak aj napriek tomu, ze v mojom adresari maju vsetky priponu *.jpg tak niektore z nich /asi 45 percent/ nakopiruje na server s priponou *.JPG . Nedokazem si to vysvetlit. Nenasiel som ziadnu logiku, ktore nakopiruje s priponou JPG a ktore s jpg. Potom musim vsetky pracne premenovavat na *.jpg, pretoze server bezi na unixe a nechce to potom ist.

Vdaka
ronnie
Profil
Mel jsem v zacatcich stejny problem, nevsimnul jsem si, ze pri prenosu pres ftp mam v dialogovem oknu zatrzenu volbu "Prenest jmena souboru na mala pismenka" (Total Commonder), neni to tvuj pripad?
habendorf
Profil
ronnie: Myslím že Marcel má opačný problém.

Marcel: Pokud používáš Total Commander, je tam volba přejmenovat více souborů najednou. Problém to sice neřeší, ale s přepsáním všech přípon budeš mít práci na 5 vteřin.
pavel_lipar
Profil
zdravím,

mám problém podobný, ale já mám podezření na Frontpage, protože ten mrcha mi přepsal i názvy souborů, předělal jsem si index.htm a on to uloží jako INDEX.HTM a lidi na webu vidí pak kulový.

problém je že to dělá tak nějak taky náhodně, zatímco něgdy přejmenuje, já si to pak v průzkumníkovi opravím a frontpage dělá jako že nic, seká dobrotu a pak za nějaký čas LUP, a zas to pojmenuje VELKÝMA PÍSMENAMA. popsal jsem to v sekci o frontpage (jmenuje se to ******************).

nemáte tip jak přejmenovat mraky souborů a obrázků v různých adresářích??
pavel_lipar
Profil
k.u.r.v.a. zas mi to smazalo kurvu, ten příspěvek se jmenuje .htm není .HTM aneb k.u.r.v.a.hošigutentag
ax123
Profil
To pavel_lipar asi to má nějaký důvod, že ti umazává tvoje názvy. Chápu, že jde o název filmu, přesto se zkus krotit
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0