Autor Zpráva
ehm...
Profil *
Dělám stránky a mam menu, které musis každou chvíli měnit a nechce se mi při každé změně předělávat každý soubor zvlášť, tak bych to chtěl udělat jako že budu mít jeden soubor "menu" který když změnim tak se změní menu ve všech souborech. A s tím souvisí i to, že jsem chtěl aby se mi odkazy otevírali taky v jednom rámu....že bych měl takovou kostru s menu atd. a všechno co bych otevřel by se oběvilo v tom jednom rámu. Děkuji za radu :)
Railbot
Profil
ehm...
pokud používaš tedy rámy, tak potom je tam něco jako target="" a tam doplníš jméno rámu kam se mají otevírat odkazy.
Mistr
Profil
ehm...
Mám dojem, že trochu pleteš pojmy. Buď děláš stránku v rámech a nebo, pokud ne, pak řeším problém se skládáním stránky z kousků. Jak to tedy máš? Či jak si to představuješ?
Mistr
Profil
pokud používaš tedy rámy, tak potom je tam něco jako target="" a tam doplníš jméno rámu kam se mají otevírat odkazy.
Prostuduj si příklad.
Railbot
Profil
Mistr
CO já s tím? :)
Mistr
Profil
Railbot
To nebylo určeno Tobě. Proto jsem tam ani nekopíroval Tvé jméno. Jen jsem rozvedl Tvoji myšlenku. A pro její uvození jsem využil Tvého příspěvku.
Railbot
Profil
Mistr
Jo takhle. Tak to ti vřele děkuji za spolupráci. Jenom mě to lehce zmátlo. Tímto se ti omlouvám za svůj zbytečný dotaz :)
Mistr
Profil
Railbot
Naprosto nic se neděje. Vina ej i na mé straně, mohl jsem to udělat nápadněji. No nic, hlavně, že jsme si to vyjasnili a kolegu ehm... snad pomohli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0