Autor Zpráva
zeenyt
Profil
Zdravim, blbne mi :visited u odkazov. Zobrazuje sa mi to uplne vseliako. V mozille su vsetky odkazy akoby :visited, aj ked som ich tam dal nove a mali by byt nenavstivene. explorer a opera mi to zase zobrazuje naopak, navstivene su cervene a nenavstivene su zlte. Ako to mam pisat?

a {
color: Red;
}
a:visited {
color: Yellow;
}
a:hover {
color: Blue;
}
Zahon
Profil
Bez odkazu se špatně určuje kde je přímo chybka... může být kdekoli. Přímo ve stylovém předpisu jí teď nevidím.. kdyžtak zkus tohle, ale v podstatě jsem neprovedl žádnou změnu, jenom jsem více specifikoval pravidlo pro nenavštívený odkaz.

a:link{
color: red;
}
a:visited{
color: yellow;
}
a:hover{
color: blue;
}
a pokud pošleš link určitě se to rychle vysvětlí.
Kubiro
Profil *
barvy se nepisi velkym !
a mozna tam ma byt text-color: red.....
Zahon
Profil
Kubiro
a mozna tam ma byt text-color: red.....
tak to rozhodně nemá :-) barvy se sice standardně nepíší s velkým, ale prohlížeče je dle zeenyt interpretují dobře a že by se kvůli tomu prohazovali pseudotřídy odkazů je totální nesmysl :-)
smajli
Profil
doplnil bych, já ještě používám
a:active{...
Joker
Profil
zeenyt
Chyba bude asi někde jinde, zkusil jsem ten styl z příspěvku zkopírovat do pokusné stránky a chodilo to přesně podle očekávání (normální červené, navštívené žluté a při najetí modré), zkoušel jsem v Opeře a IE6
zeenyt
Profil
Myslím že viem kde bola "chyba", to nebola chyba, ale Mozilla Firefox a asi aj opera sa správajú inak ako explorer. Teda ak som navstivil stranky yyy a tam klikol na odkaz xxx, tak sa zapisu ako visited, potom navstivim moje stranky a tam som sidce na ten odkaz xxx este neklikol, ale aj tak sa chova ako visited.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0