Autor Zpráva
dragon
Profil *
Dobrý večer,

Cgcel by som sa Vás opýtať ako by ste vyriešili tento problém: Na stránku sa mi vstupuje pomocou odkazu ktorý je vo forme obraázku, ktorý má pozadie presne rovnakej farby aká je použitá pre pozadie stránky. Vstúpite na stránku a tu máte na výber štýli, ktoré sa menia pomocou externých css, a tu nastáva problém, po zmene css sa zmenia aj farby pozadia (dosť výrazna). No a ten obraázok má stále tú istú farbu pozadia akú má ten prvý predvolený css. V prípade, že by sa niekto vrátil na túto úvodnú stránku vyzeralo by to dosť blbo a trápne. Ako toto vyriešiť?

Ďakujem. Budem Vám vďačný aj za nejaký náznak. Dík
Acci
Profil
Nejlepší by asi bylo obrázek vložit přes CSS (nastavit jako pozadí nějakého divu). Hledej na www.wellstyled.com
dragon
Profil *
?
Acci
Profil
http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
Petra
Profil
No já bych teda asi vyrobila příslušné barevné verze onoho obrázku :-)

Nebo jestli jde jen o barvu pozadí obrázku, tak ho udělat transparentní.
dragon
Profil *
skúšal som nejako mi tam pod tým zobrazovalo sivú farbu
dragon
Profil *
a nedalo by sa v css prideliť obraázku odkaz?
Acci
Profil
dragon
To víš, že dalo. Přečti si ten článek z wellstylu
dragon
Profil *
Dík Acci. Ja lama! Mňa musieť pochopiť! Iba teraz začinať! :)
habendorf
Profil
Petra to říká dobře. Obrázek musí být ve formátu gif, přičemž barva pozadí je nastavená jako transparentní. To musí fungovat.
dragon
Profil *
Funguje jedno aj druhé. Super. Peťa ďakujem tiež. Ten .gif som si vôbec neuvedomil. To zase veľké díki, že si na to upozornil habendorf.
dragon
Profil *
Neviem prečo sa snažím niekedy tak jednoduché veci riešiť zložito?!
Anonymní
Profil *
Nevim,jak dostat na stranku fotku.Kdyz to zadam presne popisu + nazev fotky,jak ji mam ulozenou v PC ,zobrazi se mi pouze znacka.Musim fotku nejak zvlast upravit? Kde asi d2l8m chybu?Dekuji Ivana
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0