Autor Zpráva
Kalvis
Profil
Můžete mi prosím tady někdo poradit v jaké struktuře mám nahrát soubory na server www.ic.cz, aby mi stránky normálně fungovaly ? Používám Web page maker V2 a ten sice umožňuje rovnou publikovat stránky, ale když to udělám, tak akorát na stránce potom vidím jenom výpis souborů (directory index).
venca163
Profil
Kalvis
pojmenuj si úvodní stránku index.html (index.php...)
Joker
Profil
Máte úvodní stránku jako pojmenovanou index.html (resp. index.php nebo podobné)?

edit: o 16 sekund :-)
Kalvis
Profil
Ano mám.
Kalvis
Profil
Jak vidím tak mi asi neporadíte. Takže vám to napíšu podrobně. Na stránce se mi nezobrazují všechny obrázky a když chci přejít na jinou stránku, tak jsou kvůli diakritice poškozené odkazy a tak se tam nedostanu (myslím to tak, že prohlížeč hledá např. místo slova cože, slovo co(teď nějakej znak)e).
koudi
Profil
Obrázky - špatně zadaná cesta
Diakritika - to je přesně ten důvod, proč se diakritika v adresách nepoužívá.
Kalvis
Profil
koudi

Tak s tou diakritikou máš pravdu. To je moje chyba. Ale s obrázky mít pravdu nemůžeš, protože ten program si tu cestu hlídá sám.
koudi
Profil
protože ten program si tu cestu hlídá sám.
V tom případě jsi je
a) nenahrál na server
b) nahrál na špatnou cestu
c) ten program si to hlídá blbě
Kalvis
Profil
Dík koudi, ale už jsem to vyřešil. Vlastně úplně stejný problém co s tou diakritikou. Ty názvy obrázků měly taky diakritiku a ten program to nějak nebere na vědomí, takže jsem jí odstranil a teď už to jde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0