Autor Zpráva
Slyth
Profil *
Zdravím.
Mám problém. můj prohlížeč je mozilla firefox 2.0.0.1 a vůbec mi nezobrazuje iframe
v IE se mi zobrazuje bez problému , ale v mozille se pouze zobrazí obdélník ale stránka se v něm nezobrazí.Prosím pomooc :P


<div class="obsah"> <iframe src="menu.html" frameborder="0" width="100%" height="300" scrolling="no" noresize > </iframe> </div>
Bubák
Profil
Dej odkaz na stránku, předběžně očekávám chybu ve stránce "menu.html".
V kódu, který jsi sem dal není chyba, pokud pominu "neznámý" atribut "noresize", ale to není důvod nezobrazení obsahu iframe.
miloskroulik
Profil *
Jen střílím... Nemůže to být diakritikou v cestě? To Firefox někdy snáší dost špatně. Každopádně je divné, že FF nezobrazí vůbec nic. Mně to vyhodí očekávanou hlášku, že soubor nebyl nalezen.

---
Na závěr poněkud mimo téma. Chtěl bych Vás i za všechny ostatní zde ve fóru poprosit o vyvarování se zbytečných obratů typu "Mám problém", "Prosím pomooc :P", atp. Dost to znepříjemňuje čtení Vašeho dotazu.
Bubák
Profil
Nemůže to být diakritikou v cestě?
Já si myslím, že ne, když se soubor jmenuje "menu.html".
peta
Profil
Slyth
take si myslim, ze kousek kodu mas spravny
http://mracek.hostuju.cz/rs2/help/
jakpsatweb - html - ramy

hledal bych chybu
v nazvu menu.html / menu.htm / menu.Html
nebo v obsahu souboru menu.html
Bubák
Profil
v nazvu menu.html / menu.htm / menu.Html
Pokud by byl problém s velikosti písmen, tak by nastal na servru, a obsah iframe by nezobrazil žádný prohlížeč. Proto se odvážím tvrdit, že v názvu souboru chyba nebude.
peta
Profil
Bubák
"obsah iframe by nezobrazil žádný prohlížeč"
Odvazne tvrdim, ze je mozne, ze to IE nebo FF zobrazi. Aspon u obrazku mam podobnou zkusenost. Ale pouze jeden z nich a druhy jeci :) Kazdopadne je to mozna pricina a bez odzkouseni nelze vyloucit.
Bubák
Profil
peta
Aspon u obrazku mam podobnou zkusenost.
"menu.html" je bezproblémové jméno souboru, neobsahuje mezeru, diakritiku, ani jiný "divný znak".
Tvé odvážné tvrzení může být pravdivé pouze v případě, pokud Slyth použil ve skutečnosti jiné, problémové jméno souboru, než je v ukázce, a pak si budu muset začít šetřit peníze na novou, trvale udržitelnou křišťálovou kouli.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0