Autor Zpráva
Ronnie.cz
Profil *
Narazil jsem na problém (nejspíš) při nastavování Apache (v 2.2) u sebe na testovacím PC. Vše běží jak má s jedinou výjimkou. Mám-li ve skriptu třeba odkaz na iframe <iframe src=adresa/stranka.htm></iframe> tak se vždy zobrazí místo stranka.htm chybová hláška "The requested URL /adresa/stranka.htm was not found on this server." URL adresa je dle mého správně, nahraju-li vše na některý z hostingů, tam to běží, jak má a stránku v iframe zobrazí... Z toho soudím, že bude chyba v konfiguraci Apache, který jsem přeinstalovával a kde jsem nejspíš něco špatně nastavil. Netušíte, co by to mohlo být? Dík...
Ronnie.cz
Profil *
Trochu jsem pokročil, ale ne o moc... Problém vzniká pouze za předpokladu, že koukám do adresáře PHP/[i], tzn. [i]<iframe src=/php/stranka.htm>... Třeba se pletu, ale nemá to spojitost s nastavením v httpd.conf: ScriptAlias /php/ "C:/Program Files/Apache Group/PHP/? Dle error logu totiž tu stránku potom hledá nikoli v adresáři, kde mám skripty, ale v C:/Program Files/Apache Group/PHP/stranka.htm... Vím, pomohlo by prostě nemít v adresářové struktuře svého webu adresář se jménem php, ale těch změn bych musel udělat tolik, že bych raději našel jiné řešení...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0