Autor Zpráva
arcadosi
Profil
Nebolo by odveci spravit nejaku stranku, kde by sa davali obrazky ktore vznikli pocas skoly, ked bola nuda a niekto si len tak zacal cmarbat na kus papiera ? :)) Ze napriklad niekto nieco kresli kresli a potom to niekto iny vezme, zoskenuje doma a uploadne na stranku, lebo niekedy vznikaju zajimave veci :) co vy nato ? moze sa to uchytit alebo je uz nieco takeho ?
Filips
Profil
K čemu by to mělo být? Kdo by se na to díval nebo k jakým dalším účelům by to sloužilo? Já bych se na to třeba asi nedíval. A pokud někdo umí kreslit tak si to hodí do nějakého portfolia. Jinak nevidím důvod proč by někdo kdo 'čmáře' měl dávat na web takové obrázky. Nic neříkající :-)
Peca
Profil
Záleží na tom, co by to bylo za obrázky. Většinou to asi budou nějaké sprosťárny nebo naprosté čmáranice, nic moc pro pobavení. Když už ze školních lavic, tak bych si spíš radši početl nějaké povedené hlášky, něco jako lamer.cz.
arcadosi
Profil
wed by sa tam davali len nejake zajimave veci, zas nie kazdu somarinu :)) no ja osobne mam v triede ako jeden z 3 ludi co maju net inak je nas 17 tak asi tak :D
peta
Profil
arcadosi
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub14
- fotogalerie
- forum Redacni systemy
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub1
- nebo lepe blog, doporucuji postupovat podle navodu na dane strance. Zkusenosti mam s blog.cz, myslim.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0