Autor Zpráva
YaD
Profil *
ako sa vytvory
<?
echo "text a"
?>
novy riadok na textb aby nebol v riadku s textom A
<?
echo "text b"
?>
Casero
Profil
YaD
Bud pomocí php a zapsaní do něj HTML a nebo mužeš ukončit php a zapsat normálně v HTML tag <br>
YaD
Profil *
ano ale ked chcem utajit kod
koudi
Profil
ano ale ked chcem utajit kod
Jestli chceš utajit html kód, tak to už z principu nejde. Jestli php kód, tak o to se nestarej, to je věc serveru.
Yrrah
Profil
YaD:
Zkus se vyjádřit přesně. Jaký kód chceš utajit? HTML nebo PHP nebo něco ještě jiného? Přijde mi, že vůbec netušíš, co vlastně chceš...
YaD
Profil
utajiť HTML a popritom PHP
daľej rozdeliť tie texty
Casero
Profil
YaD
Význam?
YaD
Profil
chcem tam umietniť obrázky nechcem prezradiť adresu
Casero
Profil
YaD
Nějak to motáš. Každopádně s tím budeš mít docela problémy...asi to nebude nic jenoduchýho, jestli to vůbec půjde...takže bych se na to vykašlal
YaD
Profil
rád bych ale chcem nahodiť loga a pritom adresy dať iba im, takže nechcem aby mi ich niekde prerobily

a ešte niečo potrebujem iný program na vytváranie log pretože tento čo mám blbne, alebo vo flashe a však v tom neviem robiť
Yrrah
Profil
Pochop jednu věc - cokoliv, co se mi zobrazí v prohlížeči, lze stáhnout na disk. Takže nemá smysl cokoliv utajovat, protože to NEJDE!

Vlastně jo, existuje jeden zaručený způsob, jak kód utajit - nedávat ho na web.
Pochybuju, že ten tvůj kód je tak geniální, že by ho chtěl někdo ukrást a získat za něj Nobelovu cenu.
soucmi
Profil *
Yrrah

[b][/b]


cokoliv, co se mi zobrazí v prohlížeči, lze stáhnout na disk

Platí to i o php? jak stáhnnu např web v php? Např.: ke studijním účelům.
tiso
Profil
soucmi nerozumieš tomuto: co se mi zobrazí v prohlížeči
Yrrah
Profil
soucmi
Pokud se ti v prohlížeči zobrazí obsah PHP souboru, tak to platí i o tomto PHP. Ale většina webových serverů je nastavena tak, aby nezobrazovala PHP jako text, ale výsledek zpracování skriptu.

jak stáhnnu např web v php?
Nevím, co tím myslíš. Pokud chceš stáhnout zdrojáky webu, který je psaný v PHP, nejde to.
rabb
Profil *
PHP je programovacaí jazyk. Soubor s PHP uploaduješ na server. Na serveru se spustí, proběhne aplikace a výsledkem je kód HTML, který server zašle prohlížeči.

To znamená, že kód PHP je utajen vždy a HTML nikdy.
Joker
Profil
To znamená, že kód PHP je utajen vždy a HTML nikdy.
Ovšem jenom při komunikaci přes HTTP.
Třeba přes FTP ten soubor normálně stáhnu.
Beduin
Profil *
Třeba přes FTP ten soubor normálně stáhnu.
To sice ano, ale na ftp je většinou potřeba heslo.
YaD
Profil
dakujem za nove odpovede
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0