Autor Zpráva
Deadeye
Profil *
Byl jsem donucen reinstalnout windowsy, ncimene dal jsem je na jiny disk, abych mel docasne umoznenu rpaci i se starou instalaci. Potreboval bych dostat z Total Commanderu v puvodnich winech vsechny ulozene ftp ucty do Total Commanderu v novych winech. Pouhym prekopirovanim to nejde a nezjistil jsme kde Total Commander tyto udaje uchovava. Poradi nekdo?
Peca
Profil
Hledej wcx_ftp.ini. Obvykle v adresáři windows.
Miloš
Profil
Ten soubor taky dostaneš z menu TotalCommandera:
Konfigurace —> Měnit konfigurační soubory přímo
Deadeye
Profil *
No ten wcx_ftp.ini jsem odhadoval, tak jsem ho uz pred tim nez jsme sem dal dotaz nakopcil ze stareho commanderu do noveho a svete div se, prd se stalo. Proto jsem sem dal dotaz. No zkusim pohledat a poresit. Diky moc za rady, aspon si nepripadam jako uplnej blbec:)
Peca
Profil
Tak si v té nové instalaci vytvoř nějaký ftp účet a podívej se, kde se ten soubor objevil. Třeba je přímo v adresáři TotalCommanderu.
Deadeye
Profil *
Ha, tak prece jenom jsem uplne blbej, kopiroval jsem ten ve slozce totalcmd, ted z Winu fungoval. Diky moc panove jsem Vam zavazan.
tomba
Profil
ještě je jedna cesta, nevím jakou verzi TC máš, ale já to dělám tak, že zálohuji soubor ftp.ini. Ten je zanořený ve složkách instalace TC, v mém PC konkrétně: C:Program FilesTotal Commander XPProfilesProfftp.ini

Funguje to na 100%
Miloš
Profil
tomba
Ten je zanořený ve složkách instalace TC, v mém PC konkrétně: C:Program FilesTotal Commander XPProfilesProfftp.ini
To, kde je ten soubor umístění, volíš při instalaci TCMD, jakož i to, jestli bude jeden pro všechny účty, či bude mít každý účet svůj.
Jak už jsem výše napsal – a tady se nedá nic splést – je-li spuštěný TCMD a fungují FTP připojení, celou konfiguraci (ten správný wcx_ftp.ini) dostaneš vždy s jistotou tak, že přes menu commandera Konfigurace vybereš položku měnit konfigurační soubory přímo.
Při přenášení záleží na tom, jestli je v novém commanderu nastaveno libovolné (i nefunkční!) FTP připojení. Pokud neexistuje, je třeba nějaké (pracovně-fiktivní) vytvořit. Potom zvolit ono měnit konfigurační soubory přímo a přes schránku zkopírovat obsah původního ini do nového (a v novém pří překopírování smazat ten fiktivní účet).
Podobně to dělám se sekcí [Colors] v souboru wincmd.ini.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0