Autor Zpráva
Josefus
Profil *
Zdravím všechny profíky i začátečníky. Patřím ke druhé skupině a proto bych uvítal Vaše názory na mnou vytvořené stránky www.stolstav.ic.cz je to samozřejmě v FrontPage, ale začínám pomalu kodovat.Nepotřebuji povzbudit,ale opravdu pravdivé názory.Děkuji Vám všem.
Casero
Profil
Josefus
Myslím, že to spíš patří do kategorie: Názor na stránku...a je to opravdu bída. I ve FP se dají vytvořit lepší stránky. Prostě tam chybí grafika, vypadá to jak při vyplých stylech. Velice nepřehledné.
Dredie
Profil *
neco kontrsuktivniho:

0. frontpage suxxx, nic horsiho snad ani neexistuje
1. volba pisma na uvodni strance je spatna, ty fonty jsou zbytecne obrovske
2. nejak moc nechapu proc neni menu na jednom miste, pusobi to trosku zmatene, jakoby to menu vlevo bylo ke strance a menu nahore k webu webhostingu, i kdyz vypada stejne
3. misto "nahoru" bych pouzil "zpet", nahoru nedava moc smysl
4. jezidici text je celkem opruz, lepsi by bylo kdyby prijel treba jednou a pak se zastavil nebo tak neco
5. z grafickeho a designove uhlu pohledu je to priserne, stranka nema zadny napad, neni tam nic co by davalo webu nejkou prislusnot, nejakou atmosferu, nic co by uzivatele zaujalo - tudiz z tohohle uhlu pohledu dostavas ode me -100 z 10.
6. nikde jsem nenasel cenik, ktery me jako zakaznika zajima nejvice. Pokud ho tam nekde mas, je tak spatne umisteny, ze jsem jako uzivatel radsi odesel jinam kde informace ziskam snadneji.
7. mapa serveru je celkem dobry napad, ale pripada mi trosku neprehledna, hlavne ta prezdna mezera v odsazeni mezi jednotlivymi urovnemi na me pusobi dost neprijemne

Nicmene je to jakoby ses ptal ucitele matematiky, co si mysli o tom ze jsi spocital 1+1 - chces poradit? Nakup si par knizek o webdesignu, treba i nejaky vyber nejlepsi webovek (doporucuju veci z nakladatelstvi taschen), projed si nejaky odkazy o webdesignu a grafice, podivej se, jak se co dela, pak si udelej stranky a nech si je zhodnotit. Sam se divim ze jsem s psanim tohoto prispevku zabil tolik casu :D

D.
nightfish
Profil
Josefus
o jaké informace že to prosíte?
Josefus
Profil *
super jen tak dále,večer začnu pracovat a číst(nějaké knihy mam) zatím děkuji
Josefus
Profil *
Tady jsem delal stranky klukovi (krome obsahu), taky je to tak hrozné?
www.rap.hustej.net
Dredie
Profil *
tak to jsem uz nepotreboval videt :D Na takove strance o tak modni zalezitosti jako je hip hop (a jeste k tomu u nas) by se dalo tak paradne graficky vyradit jako nikde jinde.... radsi bez ty knizky cist hned :D

D.
mc dominator
Profil *
zdar liditatka mi udelal web a já si ho tet poupravil plííís o názor www.rap.hustej.net
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0