Autor Zpráva
auguro
Profil *
Prosím, na všech stránkách mám tyto meta tagy:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Frameset//EN">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>zde je název</TITLE>
<META HTTP-EQUIV="content-language" CONTENT="cs">
<META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
<META NAME="description" CONTENT="stránky se zaměřením....">
<META NAME="keywords" CONTENT="xyz,zyx,.... atd">
<META NAME="robots" CONTENT="ALL,FOLLOW">
<META NAME="revisit-after" content="1 days">
<META NAME="googlebot" CONTENT="index,follow,snippet,archive">

přesto se mi ve vyhledávači Seznam a Google stránky vůbec neobjevují. Kde dělám chybu. Stránky mám kódované, nelze je kopírovat. Díky za odpověď.

toto je například index.....
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Frameset//EN">
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>xxxx</TITLE>
<META HTTP-EQUIV="content-language" CONTENT="cs">
<META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
<META NAME="description" CONTENT="stránky se zaměřením na ">
<META NAME="keywords" CONTENT="blabla">
<META NAME="robots" CONTENT="ALL,FOLLOW">
<META NAME="revisit-after" content="1 days">
<META NAME="googlebot" CONTENT="index,follow,snippet,archive">
<META NAME="copyright" CONTENT="www.ccc.cz &copy; 2007">
</head>
<frameset COLS="20,*" FRAMESPACING=0 BORDER=0 FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="45,*">
<frame NAME="topleft" SRC="topleft.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="10,*">
<frame NAME="topleftspacer" SRC="topleftspacer.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="175,*">
<frame NAME="left" SRC="left.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="*,40">
<frame NAME="leftbottspacer" SRC="leftbottspacer.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frame NAME="leftbot" SRC="leftbot.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
</frameset>
</frameset>
</frameset>
</frameset>
<frameset COLS="*,20">
<frameset ROWS="45,*">
<frame NAME="top" SRC="top.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="*,40">
<frame NAME="main" SRC="chat.html" NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frame NAME="menu" SRC="menu-chat.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
</frameset>
</frameset>
<frameset ROWS="45,*">
<frame NAME="topright" SRC="topright.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="10,*">
<frame NAME="toprightspacer" SRC="toprightspacer.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="175,*">
<frame NAME="right" SRC="right.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frameset ROWS="*,40">
<frame NAME="rightbottspacer" SRC="rightbottspacer.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
<frame NAME="rightbot" SRC="rightbot.html" SCROLLING="No" MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 NORESIZE FRAMEBORDER="0">
</frameset>
</frameset>
</frameset>
</frameset>
</frameset>
<noframes>
<body BGCOLOR="#FFFFFF" TEXT="#000000" LINK="#FF0000" VLINK="#800000" ALINK="#0000FF">
</body>
</noframes>
</frameset>
</html>
Honzik1
Profil *
Zkus tag H1
Plaváček
Profil
auguro

Fulltextové vyhledávače na meta tagy dnes zhusta zvysoka kašlou a rozhodující je pro ně vlastní obsah stránky. Pokud ho máš takhle umně skryt v rámcové struktuře, pak se nediv, že se seznam i google ofrňují.

To kódování stránek jsem moc nepochopil. Bez ukázky naživo ti ale stejně nikdo neporadí lépe.
auguro
Profil *
Plaváček
<!--hppage status="protected"-->
<!--copyright &copy; 2005 SH-->
<!--HTML--><!--HEAD--><SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"><!--
document.write(unescape("%3C%53%43%52%49%50%54%20%4C%41%4E%47%55%41%47 %45%3D%22%4A%61%76%61%53%63%72%69%70%74%22%3E%3C%21%2D%2D%0D%0A%68%70% 5F%6F%6B%3D%74%72%75%65%3B%66%75%6E%63%74%69%6F%6E%20%68%70%5F%64%30%3 0%28%73%29%7B%69%66%28%21%68%70%5F%6F%6B%29%72%65%74%75%72%6E%3B%64%6F %63%75%6D%65%6E%74%2E%77%72%69%74%65%28%73%29%7D%2F%2F%2D%2D%3E%3C%2F% 53%43%52%49%50%54%3E"));//--></SCRIPT><SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"><!--
hp_d00(unescape("%3C%53%43%52%49%50%54%20%4C%41%4E%47%55%41%47%45%3D%2 2%4A%61%76%61%53%63%72%69%70%74%22%3E%3C%21%2D%2D%0D%0A%66%75%6E%63%74 %
tohle je ukázka zakódované stránky.....

jinak, nerozumím tomu, jak rozhoduje obsah stránky.... index načte stránku například s textem, kde je např. slovo "krabice"... toto slovo musí být i ve "keywords" ?.... nebo jak to je... díky
auguro
Profil *
Honzik1
jak "H1".... jak to zapsat ?
Plaváček
Profil
auguro

Možná bys měl vědět, že vyhledávače neumí interpretovat javascript. Takže samozřejmě a logicky tvé stránky vůbec neznají. Neexistují pro ně.

Pro fulltextové vyhledávače je rozhodující klíčové slovo v obsahu stránky. Ty ale na stránkách z jejich pohledu žádný obsah nemáš.
Yrrah
Profil
auguro
k čemu je to tvé "kódování" vlastně dobré? Kód rozhodně skrytý nebude, neboť cokoliv, co lze na straně klienta v prohlížeči zobrazit, je čitelné.
Takže tím vlastně jen "získáš" to, že google a ostatní na tvoje stránky kašlou. A stejně tak se na ně vykašle každej, kdo má vypnutý JavaScript.
Z toho usuzuju, že jsou ty stránky zaměřeny na úzkou skupinu lidí (ty+tví kamarádi). Pak ale nechápu, k čemu potřebuješ, aby byly vyhledatelné na Googlu...
auguro
Profil *
Plaváček
takže to mám odkódovat.... a stačí potom v "keywords" klíčové slovo, které je obsaženo na stránkách, jestli jsem to správně pochopil...... i tak, když je index napsán tak, že mi otevírá jinou stránku s textem ?, potom by se to mělo ukázat ?
auguro
Profil *
Yrrah
kod je pro to aby se nedal okopírovat obsah, zdojový kód stránky..... vidět to můžeš.
Joker
Profil
auguro
Hehehehe:
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"><!--
document.write(unescape("%3C%53%43%52%49%50%54%20...

A z tohohle má jako chudák vyhledávač něco poznat? Když neumí Javascript?

Mimochodem, co tenhle zápis má mít jako za smysl?
Podle mého názoru zneviditelnit stránku pro lidi s vypnutým Javascriptem a pro vyhledávače.
To se zjevně podařilo velmi dobře.
nightfish
Profil
a stačí potom v "keywords" klíčové slovo, které je obsaženo na stránkách, jestli jsem to správně pochopil.....
ne, nepochopil
stáhni a přečti si
http://seo.jasminka.cz/

kod je pro to aby se nedal okopírovat obsah, zdojový kód stránky..... vidět to můžeš.
když to vidím, tak to můžu zkopírovat...takže ochrana je úplně k ničemu...
Plaváček
Profil
auguro

Bez ukázky tvé stránky ti nikdo neporadí. Samotné keywords tě asi nezachrání, jejich význam je už prakticky nulový.
auguro
Profil *
takhle mi to poradili, prý je lepší to zakodovat... koukám že to budu muset celé předělat, ... jinak kluci, díky
Joker
Profil
kod je pro to aby se nedal okopírovat obsah, zdojový kód stránky.....
Hehe.
Divil bych se, kdybych nedokázal získat čitelný HTML kód té stránky do pěti sekund od načtení té stránky :-) Respektive do minuty, kdybych neměl dovolené to:
javascript:'<xmp>'+document.getElementsByTagName("html")[0].innerHTML+ '</xmp>';
do adresního řádku vložit ze schránky a musel to psát ručně :-)
Yrrah
Profil
auguro
Hele, fakt se vyprdni na nějaký "zakódování" zdrojovýho kódu stránky. To je k ničemu. Akorát znepřístupníš stránky robotům a lidem. Tenhle JavaScriptový kód určitě nezabrání tomu, abych si nemohl okopírovat obsah. Je to mylný předpoklad.
Joker
Profil
koukám že to budu muset celé předělat
No, to nebude zas taková tragédie. Stačí použít přesně to co jsem napsal výše:
javascript:'<xmp>'+document.getElementsByTagName("html")[0].innerHTML+ '</xmp>';
vykopírovat si kód těla stránky a potom ho vložit místo toho Javascriptu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0