Autor Zpráva
ironic
Profil *
Zdravím...
už jednou jsem se tu ptal a tak to zkusím znovu a taky přihodím svoji práci na www.jiribarton.ic.cz/main.php a zkuste ohodnotit...Dík...

A teď ten dotaz.... Na této stránce je řádek "Aktuality a novinky", problém je v tom, že je to stažené z webu a není to volně použitelné a tak při otevření stránky v IE vyskočí okno s upozorněním...a to tam samozřejmě nechci. Takže prosím o radu jak na to, aby se mi tam zobrazovali aktuality ( nemusí ani takhle po písmenku, ale aby zustala možnost odkazů) které by se načítali ze souboru xml ( pro jednodušší aktualizaci)

Za rady a hodnocení designu i provedení díky
Pilda
Profil
Toje IMO ale dost nešťastný způsob novinek. Chtěl bych viděl člověka co se bude koukat několik minut do stránky kvůli přečtení pár novinek.
A to písmo ve vyjížděcím menu je bych řekl extrémně nečitelné, na první pohled to spíš vypadá jako rozsypaný čaj. Taky bych trošku urychlil to vyjíždění menu. Nevim jak v IE, nebo ve FF, ale mě v Opeře vyjíždí extrémně pomalu.
ironic
Profil *
Toje IMO ale dost nešťastný způsob novinek. Chtěl bych viděl člověka co se bude koukat několik minut do stránky kvůli přečtení pár novinek.
A to písmo ve vyjížděcím menu je bych řekl extrémně nečitelné, na první pohled to spíš vypadá jako rozsypaný čaj. Taky bych trošku urychlil to vyjíždění menu. Nevim jak v IE, nebo ve FF, ale mě v Opeře vyjíždí extrémně pomalu.



Já to zkouším v IE, FF, i opeře a to menu vyjede asi do 1 vteřiny....tak nevím...ale už když jsem sem dal na hodnocení původní verzi, tak mě se všechno zobrazovalo jak mělo, ale lidem ne...Jak fonty, tak diakritika...

Písmo v pomenu jsem změnil z kurzívy na normal...

Jak jinak udělat ten přehled aktualit....
Pilda
Profil
Jak ho udělat jinak? Co ho dát třeba na stránku jako normální text? Dělá to tak 99,9 % lidí :) Na výběr máš buď hlavní plochu stránky, nebo třeba nějaký sloupec.

Jo to menu asi vyjíždí do vteřiny, ale i to je IMHO moc, kdyby vyjelo hned, bylo by to mnohem lepší. ;)
ironic
Profil *
no ale nějak mi chybí místo na ten sloupec..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0