Autor Zpráva
blanka
prosím, pomozte...
začátečnice.... vypotila jsem jednoduche stranky v frontpage a dala na sweb.. kdyz jsou otevřene v exploreru, všechno vypadá jak má, kdyz to otevru mozillou, je to guláš a jeste k tomu bez obrázků.... co s tím ? čím to ??
k
Profil *
blanka
Je to tim ze Frontpage je produkt MS. A jako naprosta vetsina MS produktu jakoukoli konkurenci (firefox) prehlizi:)

Hlavne je to tim ze kdyz se podivas na ten html kod tak zjistis ze to vypada jak v chlivku.

Doporucuji delat to v nejakem jinem programu.
blanka
a jakej program bys mi doporučil/a???
Railbot
blanka
Nejlepší je naučit psát si strányk ručně, ten kód. Je to pracnější, ale máš potom nad tím větší kontrolu. A je jedno jak tvoříš stránky, ale je dobré si je průběžné kontrolovat ve více prohlížečích. Když už jsou hotové, tak je na nějakou kontrolu a opravování chyb relativně pozdě, protože se hůř dohledává, kde je co špatně. Ale tipuji, že u tvé stránky z Frontpage bude špatně téměř vše.
k
Profil *
To opravdu nevim, co bych ti poradil, jelikoz s temito programy nemam zkusenosti(jen s FrontPage ano)

Kazdopadne zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/WYSIWYG

je seznam 4 editoru.

Co jsem prozatim slysel tak NVU ujde, takze se k nemu priklanim.
Ale radsi at ti tu poradi nekdo povolanejsi.
k
Profil *
Railbot
Ne kazdy ma cas ucit se HTML.
blanka
ne každý má čas, ne každý má na to hlavu :-))

a obojí je můj případ :-) asi mě to budou muset naučit děti :-))
Railbot
k
Mluvíě teď za blanku nebo za sebe? Jelikož můj příspěvek nebyl adresován tobě, tak nevím, proč vůbec reaguješ.
simonek
mela by ses naucit trochu html ja jakpsatweb.cz a delat to v nejakym textovym editoru. skoro vsechny prohlizece podporujou nejnovejsi html.
k
Profil *
Railbot
jelikoz ma znama resila nedavno podobny problem, tak jsem odpovidal za Blanku.

- toto je diskuse, kde se diskutuje a pokud budu mit chut se vyjadrit k jakemukoli prispevku, tak to udelam. Stejne tak jako to muze udelat kdokoli jiny. Od toho to je diskuse.
Railbot
k
To je sice fajn, ale stále nechápu proč mluvíš za blanku. To kvůli tomu, že nějaká tvá známá řešila něco podobného, tak automaticky víš, jak to bude v tomto případě?

Vyjadčuj se jak chceš dle chuti, ale taky zkus zapojit mozek a zeptat se ho, jestli si opravdu myslí, že tvé příspěvky jsou něčím přínosné.
k
Profil *
Railbot
V pripade tohoto threadu si myslim ze jsou me prispevky zde prinosnejsi nez tve.
Jak blanka sama rekla - nema cas ani hlavu ucit se html - proto jsem ji doporucil NVU.
Ano pochopil jsem (a ukazalo se ze dobre), ze blanka ma stejny problem jako ma znama.
Gisen
Blanka by si měla pořídit Web page maker2.Nový soft pro 2007.
Je to soft ve kterém udělá web po grafický stránce velice dobrý.Čuměl jsem na to jako blázen, když jsem to viděl.
Uživatel nepříjde vůbec do styku s kódem.Ani tam nejde zobrazit.Zobrazuje se to ve všech prohlížečích naprosto stejně.
Ale když to exportuješ celé do html.Tak ten kód je obří, hlavně protože je vše psáno interně.
Ale Blanka by byla 100% spokojená a hodně dalších lidi.
Ale tvorba webu je hlavně o kódu a v tom je to tak zábavné.Aspoň pro mě.
Nehadejte se tady chlapi.Není to pěkný.
Gisen
http://www.webpage-maker.com/

Trial verze.
Za tu dobu na tom každý uděla desítky amaterských webů.
peta
blanka
jakpsatweb - HTML - jak zacit
frontpage by se dal, kdyby jsi jej umela nastavit.
Lepe je psat rucne. Viz chci text tucne: <b>text</b>
jednoduche a dela presne to, co ma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0