Autor Zpráva
Llapp
Profil
Ahoj, myslím, že web tak nějak napsat umím, ale stále se učím.
Problém mi dělá, že nevím co se učit. V různých návodech třeba čtu, že ten a ten tag či atribut je zastaralý, znamená to, že se ho nemám učit používat, protože za čas ho třeba nebudou prohlížeče podporovat?
Když se budu učit moderní věci....umím už teď např. základy CSS, ale pak čtu, že se začíná používat CSS2.
Chci se jen zeptat, jestli by to pro mě mělo být důležité.
Díky za radu.
k
Profil *
Nauc se vse a sam se pak rozhodni co pouzivat a co ne.
Railbot
Profil
Llapp
Velice jednoduše řečeno - nauč se vše co uznáš za vhodné, časem poznáš jestli se ti to hodí nebo ne. Prohlížeče budou i v budoucnu většinu věcí stále podporovat, jelikož se musí zachovat nějaká zpětná kompatibilita. CSS a CSS2 je to samé, jen s tím rozdílem, že v druhé verzi jsou nějaké změny, věci navíc apod. Jinak CSS2 se používá již dlouho, jsou to vlastně jen ty změny, ne něco zcela nového. To abys to dobře chápal a neděsil se.
Llapp
Profil
Moc dík za odpovědi.
Pilda
Profil
IMHO - nepoužívej odkazy do nového okna, rámy, blikací text, jezdící text a vyhýbej se zbytečným animacím, pokud to neni nezbytně nutné.

Ty věci nejsou nadarmo zavrhnuté, tomu věř :)

S radama tipu používej vše co uznáš za vhodné nesouhlasim, protože když už jsi člověk co ho to zajímá , tak je zbytečné mít třeba rok stránky s blbostma, který doslova kazej stránky, znepříjemňovat návštěvníkům pobyt na stránkách a pak to nakonec předělávat a vzpomínat na to, jaká si byl lama. Nevidim jediný důvod, proč neudělat svoje první stránky ve validnim vXHTML 1.0 Strict. Validátor ti pak poradí nejlíp :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0