Autor Zpráva
Jan Hetych
Profil *
Dobrý den
Potřeboval bych vědět jak mám udělat následující věc. Chci aby: Když napíšu do psací ho pole (např. teď do něj píšu) například slovo "KOSTKA" a pak zmáčknu třeba tlačítko "Potvrdit", tak aby se následující slovo vygenerovalo do jedné části java scriptu. Konkrétně mezi "" sem: <PARAM name="script" value="KOSTKA (sem !)">.
Možná se ptáte k čemu to. Radši se neptejte, protože bych to vysvětloval na 20 řádků. Ale toto je pro mě velice důležitý.

Mockrát děkuji za nápady.

Jan Hetych
jonge
Profil
Něco jsem napsal, snad si to odvodíš. Nevím jestli to bude fungovat.
<form action="#" method="post" onsubmit="document.getElementById('pole2').value += document.getElementById('pole1).value; return false;">

<fieldset>
<legend>Test</legend>
<input type="text" id="pole1" /><br />
<input type="text" id="pole2" /><br />
<input type="submit" name="ok" value="OK" />
</fieldset>
</form>

Do pole 1 zadáš text, do pole 2 taky, a když stiskneš OK tak by se měl text z pole 1 překopírovat do druhého... zkus si to.
Jan Hetych
Profil *
Boužel to nefunguje. Když to udělám tak se text smaže. http://www.cubemania.profitux.cz/inx.php
Alphard
Profil
chyběl tam apostrof, trochu jsem to upravil, tady je fungující příklad (testováno v IE6 a Opeře 9)



<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>Test</title>
</head>
<body>
<form name="form" onsubmit="document.getElementById('pole2').value += document.getElementById('pole1').value; return false">
<fieldset>
<legend>Test</legend>
<input type="text" id="pole1" value="zdar"><br>
<input type="text" id="pole2"><br>
<input type="submit" name="ok" value="OK">
</fieldset>
</form>
</body>
</html>
Jan Hetych
Profil *
pole 1= textový pole ...OK. Pole 2 musí bejt ten script:

<applet code="PocketPlayerFlat3D.class" tppabs="lib/pocketplayer.jar" tppabs="lib/" tppabs="lib/pocketplayer.jar" width="250" height="250" align="top" archive="pocketplayer.jar" codebase="lib/">
<param name="resourceFile" value="lib/randelshofer.xml">
<param name="script" value="SEM PŘIJDE TEN TEXT Z POLE2">
</applet>

To by mi fakt momohlo

Děkuji
Jan Hetych
DeBon
Profil
Možná zkus tohleto:

<form name="form" ... action="<? echo $PHP_SELF; ?>" method="get">

<input type="text" id="pole2" name="pole2">

<applet code="PocketPlayerFlat3D.class" tppabs="lib/pocketplayer.jar" tppabs="lib/" tppabs="lib/pocketplayer.jar" width="250" height="250" align="top" archive="pocketplayer.jar" codebase="lib/">
<param name="resourceFile" value="lib/randelshofer.xml">
<param name="script" value="<? echo $pole2; ?>">
</applet>

...
Jan Hetych
Profil *
Nepomohlo :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0