Autor Zpráva
Galaxy
Profil *
Já mám zřejmě hloupý dotaz a to asi hodně. Ale nikde jsem nenašla (zřejmě jsem blbě hledala), jak se vlastně vůbec databáze vytvoří. Mohl byste mne někdo někam odkázat?
Děkuju za smilování...
krteczek
Profil
Galaxy : no myslíš databázi u tebe na počítači, nebo na webu?
utebe: musíš mít nainstalovaný server(nejlíp apache) potom musíš mit na tom apache nainstalovanou podporu php, a ještě nainstalovanou databázi , třeba MySQL.

na webu: musíš mít hosting s podporou php, MySQL , třeba na webzdarma tohle funguje, v nastaveních si zjistíš jaký máš název databáze, a heslo, potom ve skriptech ty udaje zadáš a mělo by ti to fungovat
krteczek
Leo
Profil
Databaze je v podstate program, ktery se nainstaluje, a pocitac si ho pak automaticky spousti po zapnuti, Leo
Galaxy
Profil *
Díky moc oběma...
stránky mám na webzdarma, takže databázi jsem "našla". Teď ještě jednu blbost, prosím... Když mám tu databázi, tak abych tam mohla něco ukládat a pracovat s tím, tak tam musím na každé zvlášť založit tabulku? Jedna tabulka tam je "heslo" ale do té asi nic neukládám, že? A když jsem tam chtěla nějakou tabulku vytvořit, abych tam prostě měla rovnou daná záhlaví (či prostě ty "názvy buněk" či jak to nazvat), tak jsem nepochopila, co to po mne chce :o(((
ach jo, něco jsem si usmyslela a totálně v tom plavu :o(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0