Autor Zpráva
Loraine
Profil *
Já z toho asi zcvoknu :( udělala jsem si menu, takový rolovací, že když na to najedete myší rozbalí se další nabídka (nevim přesně jak se ten rogram jmenuje jen nějak Selecto Menu Maker) a dala jsem si to na stránku (dala jsem odkazy _top) jenže když na odkaz kliknu rozbalí se na nové sránce a menu je fuč i s rámem (normálně bych dala _jmenoramu) jenže když dám to _jmenoramu otevře se to buď v novém okně nebo zas nějak nově :(.Ptala jsem se těch co to menu mají, ale nic takovýho jim to nedělá, můžete mi prosím MOC MOC PROSÍM PORADIT??DÍKY
Fred
Loraine Takhle těžko někdo poradí, nebyl by kus kódu, nebo stránky kde to je, nebo aspoň stránky těch co to menu mají?
muk
Profil *
Myslím,že _top je otevření stránky v tom samém okně.Proto by jsi musela mít i na ní to menu udělané.Pokud máš ve všech odkazech správné jménoramu,nemělo by to dělat chyby.
Loraine
Profil *
Fred=> já už ani nevím kde jsem to menu stáhla, ale je tam něco jako Free HTML a když to odkliknu, zapadnou mi všechny možnosti a asi si to můžu nastavit sama, nevím, teď sem uhla od téma :)jo už vím z tadyma myslím :)
muk => právě že to chyby dělá, asi budu must dát to menu všude ach jo to bude práce =(
Loraine
Profil *
Teda ne-ne z tudma :) mě to menu pořád dělá problémy :( i od Xary
Boldrik
No to bude tezsi. Kdybys dala odkaz na tu stranku kde to mas, tak by ti snad i nekdo poradil. Ale takhle nam zadrzujes informace a co my s tim. Nikdo si to kvuli tobe z prstu cucat nebude
ax123
Zkus se podívat na http://www.maciweb.net/blog/web/clanek.php?clanek=71 tady je to čistý a funguje to.
Fred
No ten script je sice hroznej (http://selteco.com/selteco6.js), nicméně je tam document.write a v něm normální odkazy. Takže nejspíš budeš mít asi opravdu špatně pojmenovaný ten target.
Například mám frameset
<frameset cols="28%,72%" frameborder="0" border="0">
<frame name="levyram" src="leva.html" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="yes" frameborder="0" noresize>
<frame name="pravyram" src="prava.htm" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="yes" frameborder="0" noresize>
</frameset>

Tak pokud chci pro tenhle konkrétní případ otevírat z levého rámu odkaz v pravém, target bude target="pravyram"
Loraine
Profil *
Boldrik=> víš co ty chytrej já ten link sem dala pokud JSI SLEPEJ!!!
Fred=> je to možné že je špatně pojmenovaný rám, ale koukala jsem se mrknu se ještě jednou ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.