Autor Zpráva
shitmaker
Profil *
ahoj, jak je možné, že video i s hudbou trvá několik minut a má to jen 65 kb? jestli na to chcete někdo kouknout hledejte "chaostheory"
Najde se tu někdo, kdo mi toto vysvětlí?
Acci
kouknout hledejte "chaostheory"
Možná by bylo lepší dát odkaz, tvoje určení není moc konkretizující.
shitmaker
Profil *
tady to je:

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=E2A8D9B53CF 67220
shitmaker
Profil *
čau, tak nikdo nepřišel na to jak je to řešený?
souki
Je to .exe ... Mě se to napodařilo spustit, ale imho to bude nějaký OpenGL program... Tzn grafika se generuje za chodu jako např v počítačových hrách
peta
- slo mi to strasne pomalu
- pravd. to vyuziva openGL
- pravd. DirectX funkce
- pravd. windows knihovny

funguje to podobne jako visualization plugin do WinAmpu, neni to video, ale generovana grafika. Pokud tam ma nejakou hudbu, muze jit o format midi, pak hudba ma treba 10k a 4 minuty a na tuhle hudbu to muze generovat grafiku, viz winamp

zajimave je, ze se neco nacita na zacatku. Pokud je to video, pak ho stahuje z netu.
Bubák
zajimave je, ze se neco nacita na zacatku.
Ty dovolíš kdejakému programu komunikaci přes net?
google.com firewall

Obdivuju, že se někdo bojí podívat na net Internet Explorerem, aby nechytil vira, a pak s ledovým klidem spustí exáč, o kterém nic neví.
google.com internet bezpečnost
quinux
Bubák
Obdivuju, že se někdo bojí podívat na net Internet Explorerem, aby nechytil vira, a pak s ledovým klidem spustí exáč, o kterém nic neví.
U většiny lidí = běžná praxe ;o)

peta
Pokud je to video, pak ho stahuje z netu
Z netu nic nestahuje.
shitmaker
Profil *
mno, když si dáte to úplně první rozlišeni tak to jede v klidu, teda aspoň mě, z netu to určitě nestahuje, pouštěl jsem to i na komplu bez netu. Díky všem moc za poznatky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0