Autor Zpráva
MrKolouch
Potřeboval bych poradit.V opeře mi nějak blbne a:hover(písmo se mi zobrazí jen v prvním a posledním odkaze)v IE je to v pohodě.Nevíte co s tim? www.herda.xf.cz
díky
habendorf
Něco mi klepe v motoru.
díky
MrKolouch
habendorf
sry jsem vůl zapoměl dát stránku
Joker
MrKolouch
A co je tam za problém? Mně to v Opeře chodí normálně. Teda až na to, že ha hover má ten odkaz stejnou barvu textu a pozadí, takže text není vidět.
swetko
len tak mimochodom farbu pisma pri a:hover mas rovnaku ako farbu pozadia
EDIT:aha uz to niekto napisal (:
MrKolouch
Joker
<i>A co je tam za problém? Mně to v Opeře chodí normálně. Teda až na to, že ha hover má ten odkaz stejnou barvu textu a pozadí, takže text není vidět.</i>
Mě to teda v opeře nechodí normálně a hover nemá stejnou barvu textu jako jeho pozadí.V IE žádný problémy.
Joker
MrKolouch
Znovu se tedy ptám: V čem je problém?

a hover nemá stejnou barvu textu jako jeho pozadí
Minimálně když jsem to kontroloval, měly všechny a:link nastavené barvu textu #d2691e; a .left a:hover měl barvu pozadí taky #d2691e;
MrKolouch
Joker
Znovu odpovídám:V Opeře je problém

.left a:link{width:80px;height:15px;border-left:10px solid gray;text-align:center;text-decoration : none;display:block;margin:5px;background-color: #cccc99;color:#d2691e;}
.left a:visited{width:80px;height:15px;border-left:10px solid gray;text-align:center;text-decoration : none;display:block;margin:5px;background-color: #cccc99;color:#d2691e;}
.left a:hover{background-color:#d2691e;border-left:10px solid black;text-decoration:none;color: #cccc99;}

důležité je .left a:hover-vidíš,že color a background-color je jiné,takže problém není barvě textu.To by pak nešlo ani v IE
Davex
Když jsem se předtím díval, tak to bylo jak píše Joker. Teď se zdá, že se ti ta barva přepíše
a:visited {color: #cccc99;text-decoration : underline;}

Vyzkoušej změnu pořadí - nejdříve obecné a:visited, a:hover, a:active, a pak styly odkazů v bloku .left.
ladik
Profil *
Problém dělá předposlední řádek ve stylopisu:

.left a:link {color: #d2691e;}
MrKolouch
ladik
ten to není,vymazal jsem ho a stejně to blbne
MrKolouch
Davex
měls pravdu už to funguje
díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0