Autor Zpráva
speedy
Profil
Mohli by ste mi říct, proč v mém přehlížeči (a možná taky v žádném) nefungují tyto dvě vlastnosti?
Kód vypadá asi takhle:
.news{width: 500px; height: 300px; overflow: auto; scrollbar-base-color: Magenta; scrollbar-track-color: DarkMagenta}

Prohlížeč absolutně nereaguje, přehlíži jě. Nevím, jestli je chyba v syntaxi, nebo prostě v prohlížeči(jde o IE 6.0).
souki
Profil
pomohl by odkaz na stránku
Joker
Profil
Prohlížeč absolutně nereaguje, přehlíži jě. Nevím, jestli je chyba v syntaxi, nebo prostě v prohlížeči
Některé prohlížeče (např. Opera) styly posuvníků aplikují jenom pokud je to povolené nastavením. Což ale není případ IE6... není náhodou problém v tom, že styl je jen u třídy .news a <body> není té třídy, takže se styl na posuvník prostě neaplikuje?
Bubák
Profil
Sice ti tam chybí mezera (nevím, jestli je povinná), ale i tak mi příklad funguje v quirku i standardu.
Máš v news dost obsahu, zobrazuje se ti "obyčejná" lišta?
habendorf
Profil
Já se obávám, že vnitřní scrollbar nastylovat nejde.
DoubleThink
Profil *
Jde, aspoň v IE5.5+ určitě
habendorf
Profil
DoubleThink: Tak jsem to zkoušel a máš pravdu, omlouvám se za mystifikaci.
habendorf
Profil
Už vím s čím jsem si to spletl - se scrollbarem v selectu. Ten se IMHO nastylovat nedá.
speedy
Profil
pro všechny: děkuju, už to funguje, ani nevím jak a proč, protože jsem ponechala vše takové, jak to bylo, jednoduše jsem to ze zoufalství zobrazila po páté, a, světe div se, bylo to tam, vše jak má být :) pak jsem to nahrála na server, nejprve to taky nešlo, až někde při třetím pokuse o zobrazení té lišty v mých barvách to tam doopravdy bylo. Jedna z těch věcí, které nikdy nepochopím :))
Bubák
Profil
pak jsem to nahrála na server, nejprve to taky nešlo
V cache prohllížeče mohla být původní verze.
speedy
Profil
asi jo.... příště si s tím nebudu dělat hlavu a rovnou to vyskouším alespoň pět krát, jestli to tam přece jenom nebude :D
Joker
Profil
speedy
Mělo by stačit ctrl+F5, což by určitě mělo stránku načíst znova
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0