Autor Zpráva
ajek
Profil *
Zdravim, potřebuju pomoct jak je to s autorskými právy ? ,, udělal sem webovou aplikaci , byla umístěna na servru člověk co mi zadal práci si udělal zalohu projekt s e nedokončil , on se pokouší šířit aplikaci dál bez mého svolení a jemi dlužen 10 000 , dá se stím něco dělat? , smlouva nebo takněco bohužel nebyla sepsána pouze ustní dohoda,

dík rčitě mi hodně pomůžete
Jakub
Pokud nemáte písemnou smlouvu, tak se s tím reálně nedá dělat skoro nic.
ajek
Profil *
tak to je odjeb no, cotakhle naněj nějak přitlačit aby mi dal peníze?,, mělo to být děláno načerno zruky do ruky a on má živnostnák a mělo to být pro jinší firmu, nějaké rady? jak využít toho že chtěl obejít svoje učto a považovat to za své dílo přitom platil mě jakoby za vykonanou práci ? ,,,
venca163
cotakhle naněj nějak přitlačit aby mi dal peníze?
pohrozte žalobou, dneska to na lidi zabírá...
ale jinak - moc možností nemáte
ajek
Profil *
nojo pohrozit mužu ale on asi bude torchu znalej ,, problém mu můžu udělat? ,, kdybyhc ho někde nahlásil ? že sem mudělal něco jakoby načerno ?,, a on to fakturoval někomu ? ,, nebo takněco? žebych takhlenaněj přitlačil
belial
Asi se to moc netýká aplikace jako takové, ale spíše aplikací webových. Vždycky si nechávám otevřené zadní vrátka. Když se nezaplatí, web nejede :) I když si dotyčný myslí, že má vše pod kontrolou. Zatím jsem to ještě nepoužil, naštěstí.
ajek
Profil *
nojo vím že to nezprovozní bezemě , (nejspíše) , ale jde oto že jsem měsíc dělal free :/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0