Autor Zpráva
Johancze
Dobrý den. Mám herní server pro hru Call of Duty. Hráčům lze dělat screeny ze hry pro kontrolu, zda nepoužívají cheaty. Screeny se ukládají v adresáři serveru a automaticky se generuje indexový soubor "pbsvss.htm". Kdyz se chci na screeny podívat, musím na ftp a nakopírovat screeny k sobě. Chtěl bych umožnit hráčům prohlížet tyto screeny a tady nastává problém. Pokud zadám do prohlížeče adresu ftp://login:heslo@111.222.333.444/server/pb/svss/pbsvss.htm tak se stránka zobrazí, lze prohlížet screeny, ale každý vidí login a heslo na server. Nejsem v php nijak zběhlý, zkoušel jsem funkci include. Stránka s odkazy se mi zobrazila, ale po kliknutí na screen, který se mi otevřel v novém okně byly opět vidět uživatelské údaje.
Lze tedy nějakým způsobem zobrazit obsah ftp bez toho, aby byly vidět přihlašovací údaje? Každou radu uvítám. Děkuji.
djlj
Johancze
Generuj náhledy obrázků pomocí php. Funkce pro práci s obrázky.

Nebo ještě, a to jednodušeji, vytvoř si do té složky http přístup.
Johancze
HTTP přístup právě udělat nejde, server je u gamehostingové společnosti, na jednom hardware je více herních serverů. Každý má zvlášť adresář a k němu svůj přístup přes ftp. Proto jsem psal, protože PHP umím opravdu málo.
Filipes
prosim poradte mi bo som lama mam ako urobenu stranku normalne cez html jazyk ale neviem ako ju dam na freehosting uz mam aj vytvorenu stranku na www.ic.cz ale neviem tam vlozit te data bo je prazdna a to co som spravil tam neviem dat pls poradte mi niekto
Lajbor
Profil *
Filipes:
1. ti určitě přišel email s návodem
2. na adrese - https://user.ic.cz/login.php?err=2 - zadej svoje udaje a pak klikni na "FTP přístup" (nebo jak je to tam)

mam u nich 2 stranky ("domeny") a maji to celkem fajnově udělany (FTP) ;-)
ropa
Profil *
chtěl bych se pozeptat , mám stránky přes websnadno , webgarden , ale v kompu sem si udělal svoje ,a chtěl bych je dát mýsto těch strajech , prosím o pomoc ,,,
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0