Autor Zpráva
divadlo-senik
Profil *
Ahoj, kdopak mi poradí, jak dám na stránky hudbu tak, aby po otevření odkazu se sama spustila!
Předem moc děkuji. Jinak - www.divadlo-senik.wz.cz
Ba2s
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html#bgsound ale většina lidí včetně mě nemá ráda hudbu na pozadí ale jak chceš.
llook
Profil
Když už hudbu na pozadí, tak nejlépe embed s autostart="false" a pak někde odkaz na spuštění.
Rozhodně ne hudbu spouštěnou bez vědomí uživatele. Jsou situace, kdy může omylem spuštěný zvuk návštěvníka dost poškodit - třeba když se ulejvá v práci. A je ještě víc situací, kdy to návštěvníka naštve - u některých lidí kdykoli.
habendorf
Profil
Přesně jak říká llook. Nejde jen o ulejvání, ale třeba kolega o pár metrů vedle má jednání s klientem a mě by najednou začala řvát nějaká hrůza - to je na zabití. Dej tam klidně spouštěcí tlačítko nebo ikonu třeba přes půl obrazovky, ale nepouštěj to automaticky.
divadlo-senik
Profil *
Děkuji za rady, ale to jsou divadelní stránky tak se s tím musí počítat. Několik profesionálních divadel to tak má. A navíc tam chci pustit klidnou hudbu ke každé galerii tu, z které hry zde jsou fotky, takže mi to nikdo nevymluví :)))
ronnie
Profil
Několik profesionálních divadel to tak má

Tak asi nemají profesionálního webmastera, pokud ti mohu poradit, rozhodně žádnou hudbu na pozadí nedávej a už vůbec ne v případě, že si ji sám návštěvník nespustil.
JiK
Profil *
zkus se pro zacatek vysrat na hudnu, sjednot fonty pouzite fonty a vyres cestinu, asi ti chyby deklarace skutecne pouziteho kodovani v meta tagu.
screenshot Tveho webu
Kráťa
Profil
Se mi pustit nějaká hudba bez toho, aniž bych to sám chtěl, jsem na té stránce naposledy.
divadlo-senik
Profil *
Neni to, aniž by to návštěvník nevěděl, na vstupu je náznak "pohodlně se usaďte a zapněte si reproduktory" to snad stačí...

S tou čštinou nevim jak na to, u mě to ukazuje normálně-píšu to v poznámkovém bloku, takže cos mi poslal, bohužel udělat nemohu...

Takže poraďte co a jak...
Kráťa
Profil
divadlo-senik
a k čemu mi to bude, když reproduktory nemám, jen budu zbytečně utrácet peníze za stahovaná data, která nechci.
divadlo-senik
Profil *
To je jednoduché, když je nechceš, tak tam nelez....ptam se na radu JAK TO UDĚLAT...ne jestli ty to chceš...SORRY...Já si ty stránky můžu udělat jaký chci a jestli se návštěvníkovi nebudou líbit no tak bohužel má smůlu...jsou i ti kteří si rádi poslechnou...
Kráťa
Profil
Samozřejmě
JiK
Profil *
muzes si udelat i nefunkcni Cestinu, je to prinejmenstim originalni.....ty blbe jeden
habendorf
Profil
JiK: Klídek
divadlo-senik
Profil *
JiK
Proti češtině jsem snad námitky neměl...ty už jsem opravil doufam...
mat
Profil
divadlo-senik

To je jednoduché, když je nechceš, tak tam nelez....ptam se na radu JAK TO UDĚLAT...ne jestli ty to chceš...SORRY...Já si ty stránky můžu udělat jaký chci a jestli se návštěvníkovi nebudou líbit no tak bohužel má smůlu...jsou i ti kteří si rádi poslechnou...


- jen poznámka: pokud budeš ignorovat návštěvníky, nikdo ti na stránky nepůjde a nikdo se tak nedozví o vašem amatérském divadle, o jeho programu atd. I na webu platí náš zákazník, náš pán. Dělat ramena, že já si dělám stránky, jak chci a na návštěvníky kašlu, to je přinejmenším hloupé...

a k té hudbě - pokud dáš na stránky odkaz, kde si návštěvník spustí hudbu sám, bude to určitě lepší, než když se mu hudba spustí sama po příchodu na stránku - naprostou většinu lidí hudba na webu obtěžuje (spousta lidí třeba "browsí" a poslouchá přitom mptrojky atd...)
lakr
Profil *
To je jednoduché, když je nechceš, tak tam nelez
Jen bys měl v popisech stránek ve vyhledávačích a katalozích uvádět, sem nelezte, sama od sebe a bez varování se spustí hudba, autor totiž lépe než vy ví, co je lepší.
divadlo-senik
Profil *
mat
Promiň ale já je neignoruju, to je jako když někdo postaví obchodák, vytvoří si interiér, nebo nějaký katalog, myslíš si, že když někdo majiteli řekne že se mu obchod nelíbí, případně katalog?? Co by mu asi ředitel řek... zkus se zamyslet! Já si ty stránky prostě tak představuju, tak bych je tak rád měl...a pokud by návštěvníkovi hudby vadila, no tak si jí může stopnout...

lakr
Jestli jsi si nevšiml, tak tam upozornění bude a je...a to samé platí so jsem psal MATOVI...
lakr
Profil *
divadlo-senik
V předchozích příspěvcích tě od toho všichni zrazují, ale ty seš vlastně vševědoucí a rozhodl ses návštěvníkům vnucovat to, co sami nechtějí. Navíc každý má jiný vkus a to, čemu ty říkáš klidná hudba na pozadí se nemusí lidem líbit.
Použils příkladu s obchoďákem, tak tedy také jeden.
Majitel obchoďáku bude mít uvnitř teplotu +3 stupně celsia, jelikož to tak někde viděl, ale v obchodě bude velká cedule, že zákazník si může u vchodu obléct kožich, ve kterém mu bude krásně.
divadlo-senik
Profil *
lakr
Tak to promiň, Ale to je úplně něco jiného, tady nejde o to jestli jsem to někde viděl nebo slyšel, ale oto, že se mi to líbí a je to můj vkus...
lakr
Profil *
divadlo-senik
se svými stránkami si samozřejmě dělej, co chceš, pouze nevnucuj návštěvníkům něco, co je tak trochu nefér.
Když se ti bude líbit černé písmo a zároveň třeba weby, kde je černé pozadí, tak si přeci také neuděláš černé písmo na černém pozadí.
mrco
Profil *
http://mrco.wz.cz
Chcem mat hudbu na pozadi, na disku mi to funguje, ale na www nie
<bgsound src="enes.mp3" loop="-1">

Hudbu musim ties poslat do www?
habendorf
Profil
Hudbu musim ties poslat do www?

Ano.
mrco
Profil *
Ako mam zmenit mp3 format do formatu ktory bude mat mensiu velkost?
A daju sa dat prehravat aj viac pesniciek naraz?
Marty
Profil
mrco
míň velikosti má formát *mid, ale to je něco jako polyfonní melodie, čili nic moc, mp3 je podle mě ideál
na www stránce půjde přehrát jen jedna skladby v danou chvíli
Martina
Profil
Prosím nevíte někdo o nějaké stránce, kde je hudba vhodná např. k doplnění počítačových prezentací? Nějaká klidná, nic divokýho? Nejlíp jen melodie bez zpěěvu? dík moc za odkazy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0