Autor Zpráva
sulc
Profil *
Zdravim.
Mam dost divny dotaz. Na svych www pouzivam javascript, odnekud zkopirovany, a nemuzu prijit na to, jak tomu porozumět. Jsou to nějaká array? Nemohli byste mě nasměrovat ať se mi to googluje rychleji?
Krátký výsek je zde:


function stm_bpx(l,r,a)
{
var p=eval(r);
stm_bp(l,a.concat(p.args.slice(a.length)));
}
function stm_ai(l,a)
{
st_ci=st_ms[st_cm].ps[st_cp].is.length;
var m=st_ms[st_cm],p=m.ps[st_cp];
if(a[0]==6)
p.is[st_ci]={ssiz:a[1],ibgc:[a[2]],simg:stbuf(stgsrc(a[3],m,1)),simw:a [4],simh:a[5],simb:a[6],args:a.slice(0)};
else
p.is[st_ci]={itex:a[0]?a[1]:a[1].replace(/ /g," "),iimg:[stbuf(stgsrc(a[2],m,0)),stbuf(stgsrc(a[3],m,0))],ii mw:a[4],iimh:a[5],iimb:a[6],iurl:(!a[7]||stabs(a[7])?a[7]:m.mpre+a[7]) ,itgt:a[8]?a[8]:"_self",istt:a[9],itip:a[10].replace(/"/g,"""),ii cn:[stbuf(stgsrc(a[11],m,1)),stbuf(stgsrc(a[12],m,1))],iicw:a[13],iich :a[14],iicb:a[15],iarr:[stbuf(stgsrc(a[16],m,1)),stbuf(stgsrc(a[17],m, 1))],iarw:a[18],iarh:a[19],iarb:a[20],ihal:stHAL[a[21]],ival:stVAL[a[2 2]],ibgc:nOP5&&nVER
<7&&a[24]&&a[26]?["transparent","transparent"]:[nOP5&&nVER<7||!a[24]?a [23]:"transparent",nOP5&&nVER<7||!a[26]?a[25]:"transparent"],ibgi:[stb uf(stgsrc(a[27],m,0)),stbuf(stgsrc(a[28],m,0))],ibgr:[stREP[a[29]],stR EP[a[30]]],ibds:stBDS[a[31]],ipbw:a[32],ibdc:(!nDM||nNN4)?[a[33].split (/\s/gi)[0],a[34].split(/\s/gi)[0]]:[a[33],a[34]],itxc:[a[35],a[36]],i txf:[a[37],a[38]],itxd:[stgdec(a[39]),stgdec(a[40])],args:a.slice(0)}; var i=st_ms[st_cm].ps[st_cp].is[st_ci]; i.ityp=a[0]; i.mei=st_cm; i.ppi=st_cp; i.iti=st_ci; i.ids=p.ids+st_ci+"e"; i.sub=0; i.tmid=0; if(i.ityp!=6) i.ibgd=[stgbg(i.ibgc[0],i.ibgi[0],i.ibgr[0]),stgbg(i.ibgc[1],i.ibgi[ 1],i.ibgr[1])]; eval(l+"=i"); } function stm_aix(l,r,a) { var i=eval(r); stm_ai(l,a.concat(i.args.slice(a.length))); } function stm_ep() { var m=st_ms[st_cm],p=m.ps[st_cp],i=p.par; if(i) { st_cm=i.mei; st_cp=i.ppi; st_ci=i.iti; } if(!p.is.length) { --m.ps.length; if(i) i.sub=0; } } function stm_em() { if(!st_cm&&nDM) { if(typeof(onload)!="undefined"&&onload!=st_onload) st_old=onload; onload=st_onload; } var m=st_ms[st_cm]; if(!m.ps.length) { --st_ms.length; return; } var mh="",mc="<STYLE TYPE='text/css'>
\n";
for(var n=nDM?m.ps.length:1,j=0;j
<n;++j) { var p=m.ps[j],ph=(p.isst&&m.maln!="left"?"<TABLE STYLE='border:none;padding:0px;' CELLPADDING=0 CELLSPACING=0 ALIGN="+m.maln+">
<TD class=st_tdcss>
":"")+stpbtx(p);



Díky moc a omlouvám se za takovéhle dotazy. Ale tento kód mi nepřipomíná nic z javaskriptových příruček tak zkouším vše co mě napadne. Díky.
Fred
Profil
No stáhnul jsi to asi tady jestli ti to pomůže, myslím, že se v tom tady nikdo hrabat nebude, je to poněkud obsáhlejší a to co jsi sem vložil je jen nepodstatná část, je to plný zkratek definovaných dříve, možná někdo odpoví na nějaký konkrétnější dotaz. BTW ještě je to kombinovaný s php a bere si to variable z url (je to ?ex=5 rozhoduje která položka bude rozbalena)
http://www.audiomap.de/p/s/l.php
http://www.audiomap.de/p/nv.php?ex=5
sulc
Profil *
Šlo mi o to, že jsou tam používaný různý funkce, třeba function stm_bpx, stm_bp nebo function stm_ai apod. Hledám marně nějakou dokumentaci k těmto funkcím. Nebo jsou možná nadefinované jen v rámci toho kódu, ale žádnou "deklaraci" těchto funkcí jsem tam nenašel. Myslel jsem že to najdu v nějakém tutorialu k javaskriptu, že např. function stm_aix dělá to a to a hledám marně:-)

ale díky moc.
H.
Fred
Profil
To nejsou standardní funkce , je to tam nedefinovaný, tady máš nezkomprimovaný zdroj http://spotlight.de/zforen/jas/m/jas-1103632804-6816.html
sulc
Profil *
Díky moc, Fred
To vypadá jako slepá ulička, takže se jdu učit css...
js.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0