Autor Zpráva
greenfish
Profil *
Ahoj, začal jsem tvořit své první webové stránky. Používám CSS k formátování stránky psané v XHTML. Problém je, že se mi stránka nezobrazuje korektně v IE7, přestože ve Firefoxu je vše přesně podle mých představ.

Můj výtvor je vyvěšen na www.emacscult.czweb.org

Zkoušel jsem hledat, v čem je problém, ale bez výsledku, proto se obracím na Vás. První problém je ten, že veškeré odkazy a texty se zobrazují v IE7 o něco výše než mají, druhým problémem je tabulka. Však zkuste porovnat výsledkz v obou prohlížečích, to vydá za více než 1000 slov.

Moc Vás prosím o pomoc lidi, děkuju.
greenfish
Profil *
Ještě abych nezapomněl, na titulní stránce je jen jeden fungující odkaz a to 'Česky'
Taps
Profil
zdravím.. spousta lidí má s tímto potíže zkus dát na začátek stránky tento kod.
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 ">. Úplně na první pozici...pak napiš jestli to pomohlo a nebo ne.
Joker
Profil
Taps
Už tam jeden doctype má. Pokud jde o to sestřelit IE do quirku, možná by byl lepší komentář nebo něco?
greenfish
Profil *
Tak jsem zkoušel dát ten DOCTYPE na první pozici, jak ten můj, co už tam mám, tak i ten v tvém příspěvku. Nepomáhá, to, nezpozoroval jsem žádnou změnu. Přesto děkuji za radu.
Kubatnik
Profil
čau taky sem mel takovej problem a musel sem použít float a co nejmenší marginy skus to taky mrkni se na www.oldrichkubat.xf.cz a tam se mrkni jak to mam ja.
Deny
Profil *
Takže to vlastně nejde nějak kloudně vyřešit. Ikdyž mám vše podle standartů, tak v IE7 se to standartně nechová. To je docela škoda...
greenfish
Profil *
tak jsem pridal CSS vlastnost vertical-align:top; a vse je uz ok, nechapu proc, ale je to tak
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0