Autor Zpráva
Kentaur
Profil
Problematická stránka když projdete v menu dál, tak po kliknutí na odkaz se má otevřít stránka v iframe s atributem name="prohlizec", target mám uveden, kod je naprosto správně a v FF vše funguje, jakmile ale kliknu na odkaz v IE, tak se mi otevře stránka v novém okně...kody:
uvedený odkaz: <a href="http://rare.xf.cz/admin/stranka.htm" target="prohlizec" >Stranka</a>

uvedený ifrmae: <iframe name="prohlizec" src="prohlizec.htm" frameborder="0" width="45%" height="83%"></iframe>
Kentaur
Profil
Pokud už podobné téma je, tak mi prosím hodte link...hledal jsem a nenašel! :(
Mistr
Profil
Kentaur
Já zkouším najít chybu, ale nic nenacházím. Vše se mi otevírá do prostředního IFRAME. Přesně která položka menu zlobila? Napiš prosím přesnou cestu v menu k této položce. Děkuji.
Kentaur
Profil
Vše je správně, má se to otevírat v prostředním iframe...ale mě se to tak v IE neotevírá...pouze v FF, pokud ti to v IE jde, tak mi prosím napiš, jakou přesně verzi prohlížeče máš? jinak dík
Kentaur
Profil
cesta: menu(jakákoli položka)-->stránka(jakákoli)
Mistr
Profil
Kentaur
pokud ti to v IE jde
Ano, jde mi to.

jakou přesně verzi prohlížeče máš
6.0.2900.2180.xpsp_sp2_gdr.070227-2254
Kentaur
Profil
Pokud používáš IE 6.0.... , tak to bude asi tím že já používám 7.0, který pravděpodobně nedokáže ten iframe vyhledat...problém je asi jasný, ted potřebuji vědět jak ho vyřešit...Díky
harry256
Profil *
zrovna včera jsem tohle taky dělal a všechno mi funguje ve všech prohlížečích normálně, možná to bude tím, že nejenom že tam mám u iframe: name="PlayerBox" ale i id="PlayerBox"
Kentaur
Profil
Díky, ale tím to není...už jsem to zjistil...v 1. menu vše funguje jak má, jakmile se ale danné menu přepne na jinou stránku, tak ta nová stránka v určitých prohlížečích strukturu iframů nenalezne...vytvořím nové, jiné menu... (vysunovací)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0