Autor Zpráva
Pavlix
Profil *
Kde změnit barvu textu u načítaného počitadla z TopListu.cz ? Pozadí načteného rámečku umím změnit, ale barvu textu ( třeba na šedou ) nikoli. Poradí někdo ? Zápis počitadla v FP je:

<span style="width: 40px; height: 14px; position: absolute; left: 508; top: 126; background-color:#FFFFFF">
<iframe src="http://www.toplist.cz/count.asp?id=120447&logo=text" SCROLLING="no" STYLE="width: 40; height: 14" name="I1" border="0" frameborder="0">
</iframe></span>

Dá se to upravit někde v tomto zápisu, nebo se to musí napsat prostřednictvím STYLE BODY ?

Dík
Pavlix
Marty
Profil
Tuším, že pokud by jsi to chtěl změnit, musel by jsi tuto deklaraci(tedy barvu písma) nadefinovat přímo ve stránce: src="http://www.toplist.cz/count.asp?id=120447&logo=text".
anchor
Profil
Pridaj do toho SPANU "color: farba"
Kráťa
Profil
Jak píše anchor,
<span style="width: 40px; height: 14px; position: absolute; left: 508; top: 126; background-color:#FFFFFF; color: #cacaca"> a máš to šedé.
Marty
Profil
Vzhledem k tomu, že si toplist na té stránce deklaruje barvu textu(text="black") to půjde asi dost těžko(respektive to nepřepíšeš).
To co psal Kráťa jsem zkoušel a nefunguje to.
Pavlix
Profil *
Vyzkoušel jsem to dle Krátě a nefunguje to.
Kráťa
Profil
Sorry, na ta viditelná počítadla používám cnv counter, u top listu neviditelná, nějak jsem si to přehodil :-(
Pavlix
Profil *
Co teda s tím ??
Spikee
Profil
IMHO takto jednoducho sa to nedá. Možno by si mal napísať priamo do Toplistu.
Pavlix
Profil *
Psal jsem stručný dotaz na Toplist jak to lze upravit, ale odpověď nikde.
Marty
Profil
Pochybuju, že to kvůli jednomu požadavku celý změněj.
Je to opravdu tak markantní pro vzhled stránky?
Pavlix
Profil *
Dost to tam rusi, chtel jsem to udelat skoro neviditelné jen pro svoji okamžitou kontrolu - www.sweb.cz/padelek.z web ještě není uplně hotovy.
Myslel jsem, že to pude nějak upravit u mě.
Kráťa
Profil
Tak si u Top listu zvol to úplně neviditelné a když se na to budeš chtít podívat, tak si vlezeš na Top list "ručně", ale stejně posílají report.
Pavlix
Profil *
Asi to tak dopadne.
Petra
Profil
Omlovám se za OT, ale ta stránka takhle bliká schválně a počítadlo tam ruší? :-)
Jinak si myslím, že počítadlo na webu nikoho snad kromě konkurence nezajímá.
Pavlix
Profil *
V IE nebliká, psal jsem, že to není hotovo.
Kráťa
Profil
U tohoto webu by se možná nějaké zobrazování počítadla ani nehodilo.
Ty fotky aut - nebyly by lepší barevné?
Yuhů
Profil
Jestli tématu dobře rozumím, tak se vlastně ptáš, jak změnit obrázek, který se posílá z Toplistu. To opravdu nejde. Obrázky z cizích serverů nejdou za chodu měnit.

Co se týká Toplistu, tak Franci má asi 30 aktuálnějších požadavků.
Pavlix
Profil *
U tohoto webu by se možná nějaké zobrazování počítadla ani nehodilo.
Ty fotky aut - nebyly by lepší barevné?


Proto jsem to počitadlo chtěl udělat skoro neviditelné, jen pro moji kontrolu, vím, že se tam nehodí.
Fotky jsou po kliknutí a zobrazení v dolním okně barevné, myslíš ty miniatury fotek v horním okně ?
Po najetí myší se taky ukážou v barvě.
Pavlix
Profil *
Jestli tématu dobře rozumím, tak se vlastně ptáš, jak změnit obrázek, který se posílá z Toplistu

Načte se to jako iframe (I1), ne jako img.
<iframe src="http://www.toplist.cz/count.asp?id=120447&logo=text" SCROLLING="no" STYLE="width: 40; height: 14" name="I1" border="0" frameborder="0">
Tak jsem si myslel, zda by to nešlo nějak upravit ve vlastnostech toho iframu, nebo jako např. když chci změnit barvu u posuvníků u Iframu metodou STYLE.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0