Autor Zpráva
Bongo
Profil *
Prostě nemůžu zaboha vycentrovat svoje stránky www.tee-party.wz.cz proč to nemůže bejt na středu. Zkoušel sem to v Dreamveaweru 8 Publisheru a prostě nic. Ani HTML nefunguje....... prostě bych to rád dostal do prostředka obrazovky při zobrazení stránek na jakymkoli monitoru a v jakymkoli rozlišení a prostě nee. Já už fakt nevim :(
Railbot
Profil
Ty stránky jsou humus. Ale poradím ti. DIVu, který obaluje celou stránku dej {margin: 0 auto}, pro starší verze IE ještě body {text-align: center}.

A pokud nevíš co je DIV apod., tak potom bohužel ;) Jinak docela dobře tady funguje vyhledávání. Mohl sis radu najít sám.
nahodny kolemjdouci
Profil *
Ty stránky jsou humus. Ale poradím ti. DIVu, který obaluje celou stránku dej {margin: 0 auto}, pro starší verze IE ještě body {text-align: center}.

A pokud nevíš co je DIV apod., tak potom bohužel ;) Jinak docela dobře tady funguje vyhledávání. Mohl sis radu najít sám.


Mily Railbote,

nahodou jsem zabrousil na tyto stranky a zasnu nad Tebou... ... Zarazila me veta "ty stranky jsou humus" a "mohl sis radu najit sam." Fascinuje me, ze sam jsi clen a mas tyto trapne prupovidky. Nikdo se te neptal na nazor ohledne zminovane stranky. Ale kdyz jsi to nakousl, neda mi to - i ty jsi nekdy zacinal a pochybuju, ze jsi mel hned extra dokonale stranky. Nebo spis "humusy"? Nevim, ale priklanim se spise k druhe moznosti. Sam jsi clen, tudiz by ses nemusel povysovat nad ostatni, spis jim poradit s "radou". Pro nekoho je mozna unavne a obtizne se prodirat a hledat starsi diskuze. ... Ale to jsi holt ty a ja s tim nic neudelam. Mej se krasne a preji hodne stesti v tvorbe Tvych vlastnich "dokonale-humusnych" stranek.
dredie
Profil *
nahodny kolemjdouci
- no on ale Railbot ma pravdu, ty stranky nejsou nic moc... teda spis nic nez moc, nekdo to rict musel :) ale souhlasim s tebou, ze to asi nesouvisi s dotazem zakladajiciho a ze se to da rici i lepe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0