Autor Zpráva
E O- U O
Profil *
Dobry den.
Rád bych se zeptal kde najdu rady jak komplexne na webdesign od samych zacatku. Uz sem prosel jakpsatweb.cz, interval.cz, pixy.cz, linuxsoft.cz, plavacek.net. To me moc neuspokojiloTakze na to me neodkazujte.


Velice nadejny mi prisel clanek zde

http://www.tutorials.cz/clanek1063-webdesign-teoreticky

jenze se to jeste nerozjelo a zatim je tam jen uvod.




Nevite tedy o nejakem webu pro zacatecniky, kde je tvorba webdesignu popsana krok za krokem, a to sice velice prakticky a prijemne?



Dekuji.


Pavel Kvocianek
Lexter
Profil
E O- U O


:D

Jo náš drahý lefiath, raději se zaměř na sebou vyjmenované zdroje. Uděláš daleko lépe :D

Až dokážeš zvládnout vše na oněch zdrojích, tak mi zavolej, zaměstnám tě :D
E O- U O
Profil *
Tomu nerozumim.
Lexter
Profil
E O- U O

Ani nemusí, já tady nechci spamovat, takže pokud považuješ začátek jeho seriálu za dobrý a přitom tě neuspokojuje jakpsatweb, interval a další, tak bůh s tebou ;)
E O- U O
Profil *
Obcas si na tomto serveru pripadam jako idiot. Jsem tedy idiot?

Pavel
E O- U O
Profil *
Obcas si na tomto webu pripadam jako idiot. Jsem tedy idiot?
Lexter
Profil
Nejsi idiot, já tě přeci neznám, jen mi přijde zvláštní, že někdo "prošel" jedny z nejlepších serverů ohledně webdesignu a tvorby webu všeobecně a pak ho zaujme desetinový článek lefiatha, s nímž jsem měl jako moderátor tutorials.cz čest. Takže ti radím, projdi si ty stránky ještě jednou a hlavně se uč z praxe, lepší rady ti tady nikdo nedá.

Ovšem pokud se chceš naučit tvorbu signatur, dark art a dalších, tak je tutorials.cz jako stvořené.
E O- U O
Profil *
Dekuji za objasneni. To vite, je to vsechno nejake slozite. Kouknu jeste na ty ostatni servery. Jakpsatweb obsahuje jisty prislib do budoucnosti.

Mejste se zatim hezky!
Lexter
Profil
E O- U O

Na sebou uvedených zdrojích můžeš studovat snad celý život. Je potřeba učit se i na jiných zdrojích a hledat alternativy, ale taky si vybírat kvalitní články.
E O- U O
Profil *
Zajimave. Zda se ze jste profesional. Aspon tady casto reagujete. Zacinam se problematikou webu zabyvat. Zajimam se ale i o lidi. Nevim ale jestli se lidi zajimaji o to ze se o ne zajimam. Pokud tedy nechcete, neodpovidejte. Zajimalo by me kdy jste s webem zacinal vy? Jak dlouho vam trvalo nez vase stranky za neco staly? Rok? Pet let? Deset let? Opravdu by me to zajimalo. Stojite si za tim co delate? Nebo vidite rezervy? Jak dlouho uz se za svoje stranky nestydite?

Pavel
Lexter
Profil
E O- U O

1) Za své stránky jsem se nestyděl nikdy.
2) Učím se stále a budu už navždy.
3) Já ti odpověděl jedinou možnou odpovědí jako člověku, který považuje skvělé zdroje za neuspokojitelné.
4) Nezáleží na tom, před jakou dobou jsem se tvorbu webu začal učit. Důležitá je chuť a ochota se učit + samozřejmě trpělivost a další přepoklady.
5) Stojím si za tím co dělám, ale kritiku a vylepšování uvítám vždy.


Stačí toto jako odpověď? Za to co zatím umím vděčím právě jakpsatweb a dalším výše uvedeným zdrojům. Plus diskutuji s lidmi ve wetvrobě opravdu povolanými.
E O- U O
Profil *
Dekuji!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0