21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
Trevly
Profil *
Ahoj, prosím o radu s FORPSI. Kamarád mi pomohl vytvořit stránky, které perf. jely na jeho doméně, mustr byl vychytaný. Přehrál je pod moji novou doménu na hosting k forpsi, abych je mohl začít plnit obsahem.
Průšvih je ten, že se mi u mne se zobrazují opravdu jen někdy, ted už spíš ne. Zavolal jsem 2 kamarádům, at se podívají na odkaz-odpověď funguje to. Poslal jsem 2x dotaz na Forpsi, Jejich odpoved:
Dobrý večer,
od nas je opet vse v poradku.. Nemate spiuse problem s cachi v prohlizeci, nebo na pripadnem proxy serveru?
+++++++++++++++++++++
Tohle se zobrazí.
Not Found
The requested URL was not found on this server.
---------------------------------------------------------------------- ----------

hosting.euneco.com
+++++++++++++++++++++

1/Problém s cache? Zkousel jsem to v Exploreru i Firefoxu, u obou jsem dal několikrát "aktualizuj" (F5) a nic. To by snad mělo vyřešit tento problém.
2/Co mysleli tim "na pripadnem proxy serveru"? Prece na serveru je to u nich???

Kde by mohl být zakopán PES :)
Děkuji za pomoc
Honza Hučín
Proxy server je zjednodušeně řečeno brána, kterou se připojuje lokání síť k internetu. Takže pokud sedíš u některého počítače v lokální síti (škola, podnik), musíš o stránky žádat přes proxy. Některé proxy bývají nastavené hodně restriktivně, například u mě v práci. Takže pokud například by stránku komunikovaly na nestandardním portu, může být příčina v omezení na proxy.
roberta
mne to tiež funguje bez problémov, takže problém bude asi niekde vo vašej sieti (proxy, firewall, ...)
Trevly
Profil *
Ajaj, nápis "hosting.euneco.com" se tam objevi na těch "nefunkčních" stránkách - to nejsou ty stránky. Co se týče toho proxy serveru, přistupuji doma- dokonce jem uplně vypnul firewall (Norton Internet Sec. Prof.) a je to stejné, žádný refresh nepomohl. Ty stránky jsou www. porsche 911 . cz (bez mezer).
Mělo by se tam objevit něco jako "stránky jsou připraveny pro nahrání" nebo "testovací provoz"
blast3r
[url=http://www.porsche911.cz/
]http://www.porsche911.cz/
[/url]
Mělo by se tam objevit něco jako "stránky jsou připraveny pro nahrání" nebo "testovací provoz"
ved to sa tam aj objavilo
Trevly
Profil *
Auuuu, ja tam mam jen tuhle hlášku:
-------------------
Not Found

The requested URL was not found on this server.
hosting.euneco.com
-------------------
Všichni tam vidí, co tam má být, jen já tam mám tohle. Doteď se mi všechno zobrazovalo korektně....
Pojišťovák
Já tam vidím jen takovou jejich hlášku, která se zobrazuje před nahrátím dat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0