Autor Zpráva
Proks
Profil
Zdravím, doufám že mi někdo poradí s následujícím problémem:

na stránce mám miniatury fotek a chtěl bych udělat, že když na na fotku kliknu, zobrazí se mi její větší velikost. Zároveň bych ale chtěl, aby se kvůli tomu neotevíralo nové okno a větší fotka se zobrazila přes stránku(případně s nějakým malým orámováním).


Jako příklad uvedu na Seznamu zprávy a novinky, tam když kliknete na obrázek, tak se vám stane přesně to co bych chtěl mít já:)


předem dík
Plaváček
Profil
Co zkusit Lightbox? http://www.huddletogether.com/projects/lightbox/
Taps
Profil
lightbox je skvělá věcička taky doporučuji
Petr Tichý
Profil
Zkus lighbox. Je jednoduchý na použití a efektní.
Proks
Profil
Jo, to vypadá dobře - je to přesně to co jsem chtěl. Akorát ty stránky nedělám pro sebe, ale pro někoho třetího, tak mě zajímá, jestli je ještě nějaká jiná alternativa:) (přece jen, tohle je závislé na JAVĚ a navíc to je sakra dlouhý externí skript, který jsem nenapsal ani já - určitě chápete co tím myslím). Jen pro pořádek...nenapadá vás nějaké jiné řešešní?:)
Petr Tichý
Profil
Je to "závislé" na Javascriptu, nikoliv na Javě, ale obrázky by měly fungovat (tj. otevřít se po kliknutí) i bez JS. Tudíš moc závislosti tady nevidím.
Railbot
Profil
Javascript bych v tomto případě neřešil. Vypnutý ho má kolem 1,19% lidí a navíc Lightbox je myslím funkční nějakým způsobem i bez něho.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0