Autor Zpráva
michael
Profil
Jak mám doslova nacpat tabulku z prostředka stránky nahoru? Podívejte se na http://novofundland.wz.cz/1.php a na zdrojový kód a třeba mi to napište. Je to docela důležité.
BlastFX
Profil *
nezlob se na mě, ale více, méně je CELÁ stránka vytvořená tabulkami-musíš napsat, kterou z nich chceš přesunout na začátek stránky, protože takhle ti nemůžu poradit konkrétně.
Ale jinak si ve zdrojovym kódu stačí označit tabulku, kterou chceš přesunout na začátek (najdi jenom něco, co je v ní napsaný a pak označ všechno kolem tohoto obsahu až po nejbližší tagy <table>(na začátku) a </table>(na konci) včetně jich samotných) a její zdeojovej kód vyjmi a vlož na začátek stránky ;-)

TOHLE BUDE FUNGOVAT POUZE, POKUD TABULKA NENÍ VPISOVÁNA NĚJÁKOU PHP FCÍ, jinak bys sem musel hodit kompletní zdroják is PHP
michael
Profil
Tady je kompletní kód: http://novofundland.wz.cz/Zdrojový%20kód.css
michael
Profil
No moc to teda nechápu, ale zkoušel jsem to, ale nikdy to nevyšlo nahoře.
BlastFX
Profil *
a ktrou z těch tabulek chceš přesunout nahoru?
BlastFX
Profil *
nezlob se na mě, ale tohle je zdroják, kterej si mi poslal, když ho nechám zpracovat servrem do finální podoby a tohle je zdroják tý stránky z prvního příspěvku, takže nevim, jak je TA tabulka (pořád nevim která) zapsaná, resp. jestli je zapsaná jen tak pomocí html, nebo je vypsaná php fcí echo, popř. obojí
michael
Profil
Zprovoznění stránky - nahoru. Ta tabulka s zprovoznění stránky je bez PHP
michael
Profil
Prostě to co je vlevo je menu. To chci ohraničit a ta převážná většina vpravo má být obsah stránky. Shrnutí:
1. Menu ohraničit tabulkou 2. Obsah ohraničit taky tabulkou 3. To zprovoznění stránky je aktualita a patří do obsahu, tak chci aby byla nahoře Ten Fed cup se mi tam nějak připletl. Někdy se to stane aniž by jsem to tam dal já. Samozřejmě myslím stránku jako tvůj první obsah.
BlastFX
Profil *
takhle?
michael
Profil
BlastFX
Takhle? Já jsem myslel u toho nového desainu.
ladik
Profil
Pokud chceš jen umístit tabulku nahoru, najdi si v kódu tuto buňku (je v ní umístěna ta tabulka):
<td width="800">

a uprav ji takto:
<td width="800" valign="top">
Gisen
Profil
http://novofundland.wz.cz/fotogalerie/fotostene.php

To pozadí..., no, já bych si to nedovolil. Docela odvážný.
michael
Profil
ladik
Díky,u to mám nahoře. Jak mám ale teď roztáhnout tu tabulku? Je to totiž v jednom tom sloupečku, místo toho pozadí kde má být obsah chcu dát nějaké modré a prostě musím mít ten obsah asi 600 - 800px roztáhlý. Jinak to modré pozadí by mělo být tak: http://novofundland.wz.cz/fotky/pozadivrch.png
BlastFX
Profil *
prostě nastav buňce parametry width="800" a height="80%" (těch osmdesát procent je jen odhadem)
a co se týče toho pozadí:
udělej si z toho obrázku jeden pixel širokej a dostatečně vysokej proužek proužek a v css napiš:
td.cokoliv {background: url ('url toho obrázku') top let repeat-x;}
a buňce, ktrou chceš mít jako pozadí nastav class="cokoliv" ;-)

Pokud jsem správně pochopil, co chceš udělat, tak by tohle mělo být odpovědí na tvou otázku, pokud ne, tak se omlouvám za off topic :-|
michael
Profil
Jako myslíš tak? Jesli jo tak to nejde:
<style type="text/css">

td.cokoliv {background: url ('/fotky/pozadivrch.png') top left repeat-x;}
</style>
<td width="800" valign="top"><div style="background-color: ; width: 800;" class="/fotky/pozadivrch.png">
<table cellpadding="0" cellspacing="0" class="novtit">
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" align="center">
<tr>
<td valign="top" style="background: url('/fotky/pozadivrch.png');">
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td align="center" valign="top" width="160" style="background: url('/fotky/pozadívrch.png');"><!-- start - blok -->
<table align="center" width="400%" border="1" cellspacing="0" cellpadding="0"> <tr>
<tr>


<td align="center" width="400%" bgcolor="blue" text="black">
<a href="/aktuality/zprovozneni.php"><font color="black"><b>Zprovoznění stránky</b></font></a></td>
</tr>

<td align="center" width="60%" background="blue" bgcolor="red">
<font color="black">V tomhle článku se dovíte kdy asi bude fungovat tahle stránka, co zde bude, jaké změny budou provedeny a podobně</font>
</table>
michael
Profil
Zkoušel jsem to a nevím kde je chyba. Poraďte mi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0