Autor Zpráva
RABBiTGirl
Profil *
Chci si udělat na stránky takový dotazník, kde budou otázky a vedle nich políčka do kterých mi napíšou odpověď.Jenže jsem si četla v těch formulářích jak na to, ale tlačítko "odeslat" je nějaký divný, není tam nic kam doplním adresu svoji na kterou mi to odešlou, jen něco se stránkou že se mi objeví když na to kliknu ale nikam se ten test neodešle bud sem to nepochopila nebo je to nějaký POŠAHANÝ.Já totiž ten test CHCI ODESLAT NA MEIL!!To sem se tam nějak nedočetla :-( a když udělám formulář odesílací (předmět, zpráva...odeslat)tak mi to začne nadávat že jestli to chcu odeslat tak ... a dám OK a neodešle se to.Teď jsem vás asi zblbla ale nevim co s tím.
Yuhů
Profil
V pohodě, odesílání formulářů je těžká věc.

Zkus si prosím přečíst článek
www.jakpsatweb.cz/formular_mail.htm
RABBiTGirl
Profil *
To jsem zkoušela jenže mi to začne nadávat: Tento formulář je odesílán e-mailem po odeslání bude příjemci zobrazena vaše e-mailová adresa...Můžete pokračovat nebo ne dám ano a zmizne, ale neodešle :-(.

Ale jak když dám tlačítko odeslat: <input type=submit value=odeslat> tak tam není nikde zadání to mailto:...@.....Tak po stisknutí toho tlačítka se mi to neodešle ale ukáže se nějaká stránka JÁ TO CHI ODESLAT tak jak to tláčo udělám aby se ODESÍLALO??To nemůžu vyčíst :-( Dík
SuE
Profil
dej odkaz na tu stránku s formulářem, takhle se to nedá vyřešit
DoubleThink
Profil *
Problém je možná v tom, že nemáš v Outooku nastavený žádný účet - pak to stránka nemá přes co odeslat.
Yuhů
Profil
RABBiTGirl, prosím, přečti si tu moji (výše odkazovanou) stránku pečlivěji. Tenhle problém tam řeším. Odesílání přes action="mailto:...." je děsně nespolehlivé. Zkus to raději třeba přes cizí server (blueboard.cz například).
Anonymní
Profil *
zaregistruj sa na blue bouarde alebo na Maxisite a pod...
alebo pouzi php

<? if ( Mail("moje@adresa", $predmet, $zprava, "From: " . $mail_odesilatele) )
echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat"; ?>

//hodnoty sa daju zadat aj w uwodzowkach ako wopred zadane a nie $dadcdod
a potom daj do form akcion=daco.php
dalsie polozky sa pridavaju dajak . "\n\n\n" . $polozka . "\n\n\n" . $polozka2 ...
mezdi sprava a form ale nezabudni dat rovnake input name=meno aj do daco.php namiesto sprava a pod. neskusal som ako sa spravaju selecty, checkboxy //myslim ze ako 1 aa 0//
ale ked nevies aspon trochu php asi ti toto cele welmi nepomoze aj tak sa uz ponahlam musim koncit :-)
Anonymní
Profil *
"\n\n\n sa mysli ako pocet wynechanych riadkow
Stanislavrychnovsky
Profil *
[b][/b][u][/u][i][/i]
[pre][/pre]Text odkazu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0