Autor Zpráva
donty
Profil
Zdravím,

prosím vás jsem úplně v začátcích a chtěl bych poradit, tvořím nové webové stránky na adrese: http://www.svisti.cz/nove/nove.php kámoš mi udělal tzv. kostru, ale jaksik nemůžu nemůžu vůbec s tím nějak hnout o co jde všechny stránky mám v .html a tzv. index je v .php ale po kliknutí na jednu z ikon v menu se mi sice oběví stránka ale pokud chci použít kód center nebo u (potržení) tak nic nefunguje, pořaďte mi prosím...
panther
Profil
a co přesně chceš centrovat nebo podtrhávat?
donty
Profil
text, nadpisy, pokud něco zadám tak nic nefunguje... :-(
jak jsem psal všechny stránky mám v .html a index je v .php tzv. nebije se to, já fakt už nevím jsem hodně zlamán jelikož jak se snážím a výsledek stále nic... :-(
donty
Profil
Ještě bych chtěl dodat, ten kdo vyřeší tento problém, tedy co jsem udělal špatně a jak to mám napsavit, tak dostane odměnu 200 Kč... a myslím to vážně stačí mi vyřešut tuto chybu a peníze jsou vaše (vše ostatní si udělám sám).
Ti kteří chtějí kořenové soubory webu není problém ať mi napíší a já jim to pošlu na email, moc mi na tom záleží tak proto jdu touto cestou.... ales.horcica@seznam.cz
Railbot
Profil
Nechápu co by ti na tom nemělo fungovat. Popiš svůj rpoblém stručně a jasně. On ti někdo rád a zdarma poradí. Nebo se zeptej toho kámoše, ne?
donty
Profil
Kámoš, odjel dlouhodobě do zahraničí a bohužel nemá čas... A problém? po kliknutí na nějaký odkaz v menu víš odkazy, historie ať příši příkazy jak divý tak nic nefunguje viz. zarovnání do středu, podtrhnutí, zarovnání do bloku atd. na indexu vše funguje, ale to je vše...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0