Autor Zpráva
vlado123
Profil
Chcem sa opýtať tých ktorí pracujete alebo ste pracovali pre nejakú reklamku ako externisti, za akú cenu ste im predávali hotové stránky. Či ste im dali neajkú zľavu alebo ste im to predali za normálnu cenu. Mám totiš taký problém, oslovila ma jedna nemenovaná agentúra ktorá chce aby som pre nich robil webové stránky ale podľa mňa majú divné predstavy aj o dodacích lehotách aj o cenách. Včera som sa tu vo fóre pítal na dodacie lehoty v tom mám už jasno, a myslím, že páni z reklamki nikdy asi ešte nijakú reklamu nerobili, či už web alebo nejakú printovú.
vlado123
Profil
To naozaj niekto nepracuje pre agentúru ako externista, prosím poradťe sa o svoje skúsenosti.
Petra
Profil
Nevím přesně, jakou chceš radu. Evidentně máš představu o tom, jaká by měla cena být, nic dalšího není třeba řešit. Buď přistoupí na tvojí představu o ceně nebo si najdou někoho jiného. Pokud ti řeknu, že já bych jim dala 80% slevu, tak jim jí přece stejně nedáš. A hlavně v reklamkách jsou vždycky zvyklí vyjednávat slevy, to neznamená, že je musí dostat.
vlado123
Profil
Dobre teda, navrhnem im cenu a keď nechcú nech hľadajú niekoho iného, lebo oni majú takú predstavu že stránka sa dá vytvoriť za menej ako 5 dní zo všetkým čo je stým spojené, a o cene majú takú predstavu, že im to budem robiť za polovicu. Oni asi nikdi nerobili web,a ich firma existuje až dva mesiace. Takže sú to odborníci na slovo vzatý.
Railbot
Profil
vlado123
Když je tak kritizuješ, tak nima prostě nespolupracuj. Nevím co řešíš když se ti nelíbí jejich podmínky.
vlado123
Profil
Railbot

Más pravdu, ale keď ma to tak rozčúlilo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0