Autor Zpráva
Sweet Bear
Profil
Zdravím,
měl bych dotaz k zobrazení ve Firefoxu. Pokusil jsem se sestavit pár stránek a pro zajištění kompatibility je zkoušel v několika prohlížečích (IE, Opera a FF). Ve FF jsem narazil na zajímavou a dosti obtěžující chybu a to jsou přesně středem ve sloupci jdoucí pomlčky. Nejdříve jsem myslel, že je to chyba mého začátečnického kódu, ale i po absolutním vykuchání celé stránky se to zobrazuje stále (i bez doctype). Další důležitou informací je, že se to nezobrazí ihned, ale cca do 5ti minut od otevření stránky nebo při střídání různých oken různých programů ve Windows (přepínání mezi aplikacemi).

Stránky pro které byl kód nakonec použit jsou nyní na www.atelier-arz.eu , chybový screenshot je zde - www.volny.cz/swar666 . Zkusil jsem FF (2.0.0.3) i na jiném počítači a tam se problém neprojevuje. Je tu možná konflikt mezi ovládacím programem myši Logitech MX700 (soft pro MX1000 prý s FF dělá problémy) anebo už mě napadá jen grafika - Catalyst 7.3 na Radeonu 9800.

Setkal se někdo s podobným problémem?
Děkuji
Railbot
Profil
Sweet Bear
Zajímavé. To bude problém s grafikou/ovladači. Těžko může mít jakýsi program pro myš vliv na prohlížeč nebo vůbec něco jiného. Pokud to chceš otestovat, tak si ho odinstaluj a uvidíš.
Sweet Bear
Profil
Taky bych tipoval na driver grafiky...nicméně s tou MX1000 je to taky pravda - nejdou tlačítka vpřed a vzad, prý to řeší novější soft. k myši...grafické potíže jsem ale na netu nenašel...B*
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0