Autor Zpráva
lex2k
Profil *
cauky potreboval bych potadit:nezna nekdo stranky kde se daji zakoupit animace prad vstup na stranky dik
Lexter
Profil
Nejprve by asi pomohla lekce češtiny.

http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=flash+intros&source id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

PS: Lidi tím budeš jen obtěžovat :).
dany
Profil *
ten človíček chce poradit a hned se nejde defo jako Lexter,který kouká na chyby....jo magoři jsou všude(co je na tom psát bez háčků a čárek)
ps:Lexter obtěžuješ tím možná svůj mozek a zbitečně

lex- http://www.flashfair.com/
Railbot
Profil
dany
Ty si taky tu češtinu dej ty zbitečně. Za prvné psát s diakritikou je v pravidlech diskuse a za druhé napsal jednudhcou větu bez interpunkce a s překlepem, to je žalostná úroveň. A navíc Lexter mu poradil, tak si nech řeči na koledu :)
dany
Profil *
:))))) to (zbitečně) bylo napsané schválně lol jste fakt magoři jsem věděl že se najde další defo :))
ps: kdyby jste odpovídali na dotazy a neřešili kraviny bylo by to lepší zdar defa podejte si ruce (railbot+lexter) a můžete mi doplnit čárky když vás to baví defa :))
roberta
Profil
dany
ja by som mu aj poradil, ale netuším, čo znamená napríklad animace prad vstup na stranky
a to si myslím, že češtinu ovládam na dobrej úrovni...
Railbot
Profil
dany
Odpovídáme, neboj, baví nás to. Jen by mě ještě zajímalo co tam u vás v chánově znamená to defo/a, děkuju. Ale možná je to jen duševní nemoc, nevím.
Lexter
Profil
Heh, tak já jsem defo :). Raile vidíš, jaké jsme dostaly krásné ocenění? :D
Lexter
Profil
dany

A já jsem snad na dotaz neodpověděl můj králi defů?
lex2k
Profil *
Predem bych chtel dodat-neroztrhejte si obcanky.

:Lexter- dik za ten odkaz to jsem presne potreboval dik

:dany- nemusis jim hned nadavat defa i kdyz ani nevim co to je ale kdyz ma nekdo nejaky nazor at ho
projevi a jestli je bavi opravovat chyby tak at (kdyz maji tu potrebu)me je to fuk a neresim to (jako mnozi tady)

Ps:jeste jednou dik Lexter
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0