Autor Zpráva
Proks
Profil
Zdravím. Chtěl bych naprogramovat nějakou jednoduchou online hru, jaký jazyk by se na to hodil nejlépe? Vše by mělo být jen v prohlížeči.
RPG
Profil
Jaký typ hry?
Casero
Profil
Proks
PHP + mysql pro textovou, atd...flash pro animovanou
bahon
Profil *
php
Proks
Profil
Mela by byt textova...aspon pro zacatek si nechci brat velke sousto. Uz tak to mozna bude nad moje sily.

Takze staci naucit se jen PHP + MYSQL?
Casero
Profil
Proks
Takze staci naucit se jen PHP + MYSQL?
Ano, s tím dokážeš naprogramovat skoro cokoliv. ;) Doporučuji www.linuxsoft.cz/php .
Proks
Profil
No taky to nebude zadna sranda naucit se to. Zatim mam jen zkusenosti s klasickym programovanim. Ale co jsem koukal tak PHP je takovy trochu jiny cecko, takze to mozna nebude tak tezky..:)
Proks
Profil
Jeste me napada...jak to pak probiha s hostingem...staci to mit nekde na placenem hostingu, nebo si clovek musi koupit server, kdyz chces aby mu bezelo neco podobneho...?
Casero
Profil
Proks
Jestli to bude něco většího, tak určitě vlastní server, který si mužeš taky pronajmout u nějakého poskytovatele, nemusíš si kupovat nic domů. ;)
Proks
Profil
A v čem by byla nevýhoda když by to běželo u nějakého poskytovatele hostingu? Tam jsou nějaké limity přístupů, nebo jsou limitovaná data co server může poslat?
Minexew
Profil *
Nepotřebuješ ani ten placenej...viz wz.cz, ic.cz...
Casero
Profil
Proks
To někde taky, ale hlavně je to tak velký nápor, že by na jiné prezentace nebylo moc místo...takže by z toho byl nakonec opět server pouze pro tebe...většina poskytovatelů nemá limity, ale požaduje dodržovat nějaké FUP(snad to píšu správně).
Casero
Profil
Minexew
Tak na freehosting muže dat hodně skromnou hru, myslel jsme, že jde o velkou hru.
Proks
Profil
No nevim jak velky to bude a jestli to dokoncim:)
Ale rikal jsem si ze bych se chtel naucit programovat web a tak me nejak napadlo, ze bych to mohl spojit s timhle, aby me to taky bavilo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0