Autor Zpráva
Jaja
Profil *
Dobrej, sice sem tohle nepatri, ale potrebuju poradit, jak prehrat dvd, ktere bylo vypaleno na stolnim recorderu v americe. Děkuji..
habendorf
Profil
V Americe nebo Kanadě.
Gekon
Profil
Program jako DVD-X Player nepomohl? Hledej na googlu Region-free DVD Player.
Jaja
Profil *
Nic takovyho nepomohlo, kdyz to das v neru, tak se v infu zobrazi velikost a skladba, ale ve windowsech to hlasi prazdny dvd. Vubec nevim jak to rozjet
Jaja
Profil *
jo v Americe
Lexter
Profil
AnyDVD, mě to pomůže vždycky.
Jaja
Profil *
ani any dvd nepomohlo, fakt nevim co s tim jako muze byt..
Gekon
Profil
Možná plácnu kravinu, ale nešlo by to překonvertovat do nějakého avi, nebo mpegu?
Jaja
Profil *
mno tak porad jak? kdyz to vubec nechce nacist to dvd a hlasi to za prazdny... jen v infu v neru je tam videt ze je tam neco nahranyho, jinak prave nic a to je nejaka zahada... je to prave nahrady z dvd recorderu v americe.. asi musej mit njaky jiny formaty jinak nevim..
habendorf
Profil
asi musej mit njaky jiny formaty jinak nevim..

No to je otázka regionu. Proto jsem ti říkal, ať si to přehraješ v Americe nebo Kanadě.
Jaja
Profil *
mno jo, ale jak? mam ten program region free, ale jak to jako spustit, ve windowsech to porad hlasi prazdny dvd.. hele a nemuze to byt tim, ze to bylo z visty a ted to zkousim na xp?? protoze ve viste v americe na floride to slo a tady to proste nejde.. jsem uz zoufalej ze to ani nerozjedu..
Bubák
Profil
Jaký máš u DVD nastavený region a kolik změn ti zbývá?
U nových (počítačových) DVD mechanik není region nastaven, region je možno změnit 5×. Při vložení DVD s regionem jiným, než je v DVD mechanice se windowsy zeptají, jestli si přeješ změnit region.
Výjimkou je region 0, to znamená bez omezení.

U páleného DVD bych předpokládal region, problm bude pravdpodobně jinde (špatně čitelné médium, neuzavřené médium...). Vidíš na DVD složky AUDIO_TS (ta je prázdná) a VIDEO_TS?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0