Autor Zpráva
Jarmil_2006
Profil *
Zdravím všechny,
rád bych se Vás na něco zeptal. Dřív než tak ale udělám, měl bych Vás upozornit, že o tvorbu webu nemám ani páru. Sbírám pivní tácky a rád bych je časem prezentoval na internetu. Mám jich asi 5000. Rád bych se s nimi pochlubil a zároveň si udělal takový malý přehled. Mám doma scanner a dělám si takové jednoduché www stránky doma pomocí Front Page. A teď ten dotaz. Dá se tyto stránky vyrobené v tomto programu publikovat na internetu? Jestli ano, kolik by tyto stránky stály měsičně?
Ty moje stránky neobsahují žádné počítadla, animace a další blbůstky. Prostě je na úvodní stránce jen seznam světadílů, přes hypertextový odkaz na další stránku se státy, pak na pivovary jednotlivých států atd.
Pokud jste to vydrželi číst až do konce, budu rád, když mi odpovíte a napíšete svůj názor.
Předem moc děkuju.

S pozdravem Jaromír "Jarmil" Konrád
Mistr
Profil
Jarmil_2006
Dá se tyto stránky vyrobené v tomto programu publikovat na internetu
Ano.

kolik by tyto stránky stály měsičně
Záleží na tom, zda zvolíš placený nebo bezplatný hosting. Placený bude "něco" stát (na konkrétní nabídky se podívej na stránky poskytovatelů - o Googlu si zadej hosting či webhosting). Stejně tak něco obvykle zaplatíš i za doménu (to je to pivnitacky.cz).

Ovšem není třeba platit nic. To když zvolíš free hosting, kdy se ovšem musíš smířit s nutností obvykle nějakého reklamního proužku, omezenou velikostí prostoru, který mohou Tvé stránky zabírat, a též "ošklivější adresou" (obvykle něco na způsob www.neco.cz/pivnitacky).
roberta
Profil
Dá se tyto stránky vyrobené v tomto programu publikovat na internetu?
áno

Jestli ano, kolik by tyto stránky stály měsičně?
tieto stránky by ťa nestáli nič, lebo by si si ich vytvoril sám :)
ide o to, kam tie stránky uložiť, aby boli prístupné na internete. na toto potrebuješ 2 veci.
1. doménu (internetovú adresu napr. www.pivnitacky.cz)
2. webpriestor (miesto, kde budú tie stránky uložené na internete)

obe tieto veci sa dajú dajú vybaviť u tzv. webhosting-ových spoločnostiach, ktoré za to pýtajú peniaze (približne 2 000 korún na rok)
alebo sa dajú stránky umiestniť na hostingoch zadarmo (tzv. free webhosting)
Taps
Profil
Zde uvádím příklady některých českých freehostingů www.ic.cz www.webzdarma.cz www.over.cz www.profitux.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0